SOSYAL MEDYANIN YILDIZLARI AÇIKLANDI.

SOSYAL MEDYANIN YILDIZLARI AÇIKLANDI. Türkiye’nin Parlayan Yıldızları geçtiğimiz günlerde boomsoical tarafından açıklandı. “Shining Stars Awards” olarak adlandırılan çalışmada ; müzik onur ödülü Bahadır Tatlıöz’ün olurken “Takvim” sosyal medyadan en çok dinlenen şarkı oldu. İlgili Haber Aşk Büyüsü İçin Zindan Hoca Yılın en iyi kadın sanatçısı Tuğçe Kandemir, yılın en iyi komedi içerik üreticisi Özkan Sağın, […]

 SOSYAL MEDYANIN YILDIZLARI AÇIKLANDI.

29.06.2022 - 21:11

Güncelleme : 29.06.2022 - 21:11

SOSYAL MEDYANIN YILDIZLARI AÇIKLANDI.

Türkiye’nin Parlayan Yıldızları geçtiğimiz günlerde boomsoical tarafından açıklandı.

“Shining Stars Awards” olarak adlandırılan çalışmada ; müzik onur ödülü Bahadır Tatlıöz’ün olurken “Takvim” sosyal medyadan en çok dinlenen şarkı oldu.

Yılın en iyi kadın sanatçısı Tuğçe Kandemir, yılın en iyi komedi içerik üreticisi Özkan Sağın, yılın klip yönetmeni ödülü Ahmet Can Tekin’in oldu.

Yaşam boyu meslek onur ödülü Nuri Alço’ya giderken, yılın şairi Ahmet Selçuk İlkan, en iyi çıkış yapan kadın rap sanatçısı Güneş, yılın en iyi çıkış yapan rap albümü Burak King’in oldu.

Yılın en iyi fantazi arabesk sanatçısı Ferman Toprak olurken ümit karal olurken En iyi sosyal medya fenomeni damla öztürk oldu.

Yılın en fenomen belediyesi sırası ile Nevşehir, Niğde ve Elbistan Belediyeleri olurken, yaşam boyu meslek onur ödülü Mahmut Tuncer’in, yılın en iyi müzik grubu ise Enbe Orkestrası Behzat Gerçeker’in oldu.


Gerçekleştirmiş olduğu tüm organizasyonlarda markaların ulusal&uluslararası pazarda hak ettikleri marka değerini kazandırmanın yanı sıra sosyal farkındalığa değinmeyi amaçlayan ‘Can Karahancı,; bu özel geceyi de ”Hayvan Hakları ve Çevre Kirliliği”ne farkındalık yaratmak amacıyla gerçekleştirdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın