Senatech ile En Kısa Sürede iPhone Tamiri

Senatech ile En Kısa Sürede iPhone Tamiri Senatech; telefon, tablet, bilgisayar, saat, aksesuar gibi ürünleri alıp satabileceğiniz ve buna ek olarak bozulan cihazları tamir ettirebileceğiniz bir firmadır. iPhone tamirialanında da hizmet veren firmamız, cihazını yenilemek yerine tamir ettirerek ilk günkü verimine ulaşmasını sağlamak isteyen bireylere profesyonel bir destek sunmaktadır. Eğer siz de iPhone cihazınızda yaşanan […]

 Senatech ile En Kısa Sürede iPhone Tamiri

01.07.2022 - 17:01

Güncelleme : 01.07.2022 - 17:01

Senatech ile En Kısa Sürede iPhone Tamiri

Senatech; telefon, tablet, bilgisayar, saat, aksesuar gibi ürünleri alıp satabileceğiniz ve buna ek olarak bozulan cihazları tamir ettirebileceğiniz bir firmadır. iPhone tamirialanında da hizmet veren firmamız, cihazını yenilemek yerine tamir ettirerek ilk günkü verimine ulaşmasını sağlamak isteyen bireylere profesyonel bir destek sunmaktadır. Eğer siz de iPhone cihazınızda yaşanan sorunların kısa süre içerisinde giderilmesini istiyorsanız, firmamız tarafından sunulan iPhone tamiri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Senatech firmamız, hafta içinde mesai saatleri arasında hafta sonu ise cumartesi günleri 09.00 ila 14.00 saatleri arasında müşteri temsilcisi hizmeti sunmaktadır. Siz de bu zaman dilimleri içerisinde firmamızı arayarak iPhone tamiri hizmeti alabilirsiniz. Buna ek olarak info@senatech.com.tr mail adresimiz üzerinden bizlere mesajınızı gönderebilir ve dilediğiniz konuda bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Senatech iPhone Tamiri Hizmetleri

Senatech firmamız, iPhone marka cihazlarda görülebilecek tüm sorunlar için hizmet vermektedir. iPhone tamirialanında hizmet almak isteyen bireyler, hem web sitemiz hem de iletişim numaralarımızı kullanarak talepte bulunabilmektedir. iPhone tamiri yaptırmak isteyen kişilerin firmamızdan alabileceği tamir destekleri şu şekildedir:

  • Mikrofon tamiri
  • Ekran tamiri
  • Kamera onarımı
  • Batarya değişimi
  • Anakart onarımı
  • iPhone batarya değişimi
  • iPhone ekran değişimi

Yukarıdaki listeden de anlaşılabileceği üzere Senatech, iPhone cihazlarda yaşanabilecek her türlü sorun için tamir hizmeti sunabilmektedir. Bu bağlamda iPhone tamiri hizmetlerimizden yararlanmak isteyenler, iletişim numaralarımız üzerinden bizlere erişim sağlayabilmektedir.

Senatech iPhone Tamiri Fiyatları

Firmamızın sunmakta olduğu iPhone tamiri hizmetlerinden yararlanmak isteyen bireyler, bu doğrultuda ödemeleri gereken tutarı da merak etmekte ve bu bağlamda sıkça araştırma yapmaktadır. Ancak bilinmesi gerekir ki, iPhone cihazlarda birden fazla arıza görülebilmekte ve her birinin tamir yöntemi değişmektedir. Bu nedenle fiyatlar da yapılacak işlem doğrultusunda belirlenmektedir. Eğer siz de iPhone tamiri yaptırmak istiyorsanız, hizmet saatlerimiz içerisinde bizleri arayarak yaşadığınız sorunu bizlerle paylaşabilir ve böylelikle net bir fiyat bilgisi edinebilirsiniz. Tüm bu desteklerimiz sayesinde uygun fiyatlar karşılığında iPhone cihazınızın oldukça kısa bir süre içerisinde eski randımanına kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın