SafeMoon ve VAV Token ile Crypto Evreninde Yükselmek

SafeMoon ve VAV Token ile Crypto Evreninde Yükselmek

 SafeMoon ve VAV Token ile Crypto Evreninde Yükselmek

10.02.2022 - 12:47

Güncelleme : 10.02.2022 - 12:47

SafeMoon ve VAV Token ile Crypto Evreninde Yükselmek

Kripto evreni uçsuz bucaksız ve genellikle kanunsuz bir yerdir, bu nedenle SafeMoon ve VAV Token gibi kripto paraların kendi adınıza bir isim yapmanın zor olabileceği bir piyasada dalgalar yaratması şok edici gerçekten.

Çoğu zaman, yeni ve gelişmekte olan kripto para birimleri, beklenmedik bir düşüşe yol açabileceklerini umarak, lider kurullarda zaten önde gelen isimlerden ayrılmaya çalışmazlar.

SafeMoon ve VAV Token Ne yaptı ?

Kendilerini insanların kripto para piyasasında sıklıkla karşılaştıkları ‘ortak kripto’dan ayırmak için adımlar attılar ve sağlam anlaşmalar yaptılar.

Bu makale size SafeMoon ve VAV Token’ın neler sunabileceğini, onları bugün piyasadaki en benzersiz iki kripto para birimi yapan şeyin ne olduğunu ve neden onlarla birlikte olmak isteyebileceğinizi göstermeyi amaçlıyor…

VAV Token (VAV) Evreni

Bu listedeki en çekici kripto para birimi VAV Token. Yakın zamanda piyasaya sürülecek olan VAV Token, geçmişte Shiba Inu ve Floki Inu gibi jetonlarla gördüğümüz gibi yatırımcılarına binlerce kat getiri sağlama eğiliminde. Shiba Inu da sadece birkaç ayda %70.000’in üzerinde artış gösterdi.

VAV Token, önümüzdeki birkaç yıl içinde piyasa değeri ile ilk 20 kripto para biriminden biri olmayı hedefliyor ve Shiba Inu’ya kıyasla daha gelişmiş özellikler sunuyor.

Çift para birimi dağıtım şeması, “VAV Nation” adlı büyük bir topluluk ve kripto para birimini elinde tutmanın statik ödülleri, VAV Token’ı oldukça avantajlı kılıyor.

Ayrıca VAV Token sahipleri, referans kodlarını diğer kişilere iletebilir ve satın alımlarının %10’unu ödül olarak alabilir. Yönlendirme kodu gönderebileceğiniz kişi sayısında herhangi bir kısıtlama yoktur.

VAV Token, Mart 2022’de Uniswap ve PancakeSwap’ta piyasaya sürülecek. Yaratıcıları tarafından istikrarı ve uzun vadeli mülkiyeti teşvik etmek için iki yıl boyunca bu borsalarda 1 milyon dolarlık likidite kilitlenecek. VAV Token şu anda ön satışta ve bu, VAV Token satın almak için en iyi zaman gibi görünüyor.

SafeMoon (SAFEMOON) Evreni

SafeMoon ve VAV Token, bir kripto para biriminin nasıl başarılı olacağına dair mükemmel bir örnek sunuyor. Ayrıca bu başarılı kriptolarla aynı seviyeye ulaşma umuduyla taklit eden çok sayıda kripto geliştiricisi de mevcut. SafeMoon yatırımcıları sadece birkaç ay içinde büyük karlar elde etti. VAV Token henüz yatırımcılar tarafından keşfedilmemiş bir kripto ancak SafeMoon’a göre çok daha büyük fırsatlar sunuyor.

  • Lansman sürecinde farklarını ortaya koyarak öne çıktılar.

SafeMoon, merkezi olmayan finansta (DeFi) kullanılan bir kripto para birimidir. Web sitesine göre SafeMoon, her işlemde üç rol gerçekleştirir. Bunlar yansıtma, LP edinme ve yakma. SafeMoon, 8 Mart 2021’de 0.0000000010 USD fiyat ve 777 trilyon SafeMoon token arzı ile piyasaya girdi. SafeMoon büyük bir arza ve çok ucuz fiyatlara sahipti. SafeMoon’un başlangıcında 1000$ harcamış olsaydınız, 1 trilyon SafeMoon almış olacaktınız.

İki ay sonra, fiyat 0.00001399 dolarda zirve yaptı ve 1 trilyon token yaklaşık 14 milyon dolar değerine ulaştı. Bu yüzden SafeMoon kesinlikle adına yakışır bir şekilde uçuşa geçti ve herkesin tahmin edebileceğinden daha hızlı yükseldi.

  • Bu içerik bir yatırım tavsiyesi değildir. Bir görüş olduğu bilinmeli ve bu şekilde değerlendirilmelidir…

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın