S Sport Plus Paketi Nedir, Hangi Kanallar Mevcut?

S Sport Plus Paketi Nedir, Hangi Kanallar Mevcut?

 S Sport Plus Paketi Nedir, Hangi Kanallar Mevcut?

22.01.2022 - 11:01

Güncelleme : 22.01.2022 - 11:01

S Sport Plus Paketi Nedir, Hangi Kanallar Mevcut?

Spor severler tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında S Sport platformu yer almakta. D-Smart platformuna özel olarak yayın yapan Spor Smart 2 kanalını satın almasıyla 18 Mart 2017 tarihinde ismini değiştirerek kurmuş olduğu kanal olarak bilinmektedir.  Bu renkli platformda İngiltere Premier Ligi, Formula 1, NBA, WWE, UFC başta olmak üzere dünyanın en önemli spor organizasyonlarını yayınlamaktadır.Sizler için bu konu hakkın da daha detaylı bir şekilde araştırma yaptık. S Sport Plus Paketi Nedir? Bu konuya ayrıntılı değineceğiz. Hangi Kanallar Mevcut?İşte merak edilen tüm detaylar…

Sport Plus Paketi Nedir?

Sport Plus paketi nedir? S Sport Plus; Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, Formula 1, NFL, Portekiz Ligi, MotoGP, UFC, WWE ve çok daha fazlasını sporseverlerle buluşturan bir platformdur Sport Plus uygulaması ile her yerde dilediğiniz içeriği anında izlemeye imkân sunan bir platformdur.

S Sport Plus’a nasıl üye olabilirim?

S Sport Plus’a nasıl üye olabilirim?S SportPlus platformuna üye olmak için; www.ssportplus.com adresi üzerinden yada S Sport Plus IOS veya Android mobil uygulamalarından kolayca üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

S Sport Plus Hangi Kanallar Var?

S Sport Plus hangi kanallar var? D-Smart 78. kanal, Kablo TV 240. kanal, Turkcell TV+ 77. kanal, tivibu 73. kanal, Vodafone TV 11. kanaldan yayın yapmaktadır. S Sport Plus platformun da bulunduğu dijital platformların spor veya süper paketlerinde yer almaktadır. Ayrıca sadece HD görüntü kalitesinde şifreli yayın yapmakta.

S Sport Plus paralı mı?

S Sport Plus paralı mı?S Sport Plus Aylık Paket 21,99₺/ay, S Sport Plus Yıllık Paket ise 179.9₺ olmaktadır.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın