Protez Bacak Takım İşlemi Sonrası Ne Zaman Kullanmaya Başlanabilir?

Protez Bacak Takım İşlemi Sonrası Ne Zaman Kullanmaya Başlanabilir? Protez bacak, her yaştan kişinin ihtiyaç duyabileceği bir medikal üründür. Ayak ve bilek kısımları için özel olarak tasarlanmış olan bu protez bacak ve protez ayak ürünleri uzun seneler boyunca kullanım yapılabilmesi açısından karbondan üretilmiş sağlıklı ürünlerdir. Yaş ilerledikçe değiştirme seçenekleri mevcut olup, her yaşa ve bedene […]

 Protez Bacak Takım İşlemi Sonrası Ne Zaman Kullanmaya Başlanabilir?

11.04.2022 - 15:34

Güncelleme : 11.04.2022 - 15:34

Protez Bacak Takım İşlemi Sonrası Ne Zaman Kullanmaya Başlanabilir?

Protez bacak, her yaştan kişinin ihtiyaç duyabileceği bir medikal üründür. Ayak ve bilek kısımları için özel olarak tasarlanmış olan bu protez bacak ve protez ayak ürünleri uzun seneler boyunca kullanım yapılabilmesi açısından karbondan üretilmiş sağlıklı ürünlerdir. Yaş ilerledikçe değiştirme seçenekleri mevcut olup, her yaşa ve bedene uygun olarak üretilir. Tüm bu ürünlere sahip olmak için güvenilir olan Luxmed Protez sitesi takip edilebilir. 

Protez Bacak Takma İşlemi

Protez bacaklar, ölçü alınarak yapılır ve uzun yıllar kullanılabilmesi için esnek bir yapıya sahiptir. Tüm ürünler garantili olduğundan güvenle kullanılır. Çocuklar için isteğe bağlı renkli olarak da yapılır. Yetişkinler için ise hem bayan hem de erkeklere özel olarak tasarlanan bu ürünler, özel istekler doğrultusunda da üretilebilir. Protez bacak kullanımı oldukça kolaydır. Tak çıkar sistemi uygulanır. Satın alma işleminden sonra hemen kullanıma başlanması mümkündür. Gerekli olan ayarlamaların yapılmasından sonra protez ayak ve benzeri ürünlerinizi güvenle ve sağlıklı olarak kullanabilirsiniz.

Protez Bacakları SGK Karşılar mı?

Protezler gerekli olan ve ihtiyaç duyulan bir ürün olduğundan, belirli ölçüde SGK anlaşması mevcuttur. Bazı durumlarda SGK tüm protezi karşılayabilir. Bunun için mutlaka Luxmed Protez sitesini takip etmelisiniz. İhtiyacınız olan tüm protez ürünlerine bu site üzerinden ulaşmak mümkündür. Ayrıca çeşitler içerisinden kendinize uygun olarak tercih edebileceğiniz daha birçok ürün sitede yer alır. 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın