Sosyal Masa – Sosyalmasa.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Promosyon Tişört Nasıl Oluşturulur?

Promosyon Tişört Nasıl Oluşturulur?

admin admin -
88 0

Promosyon tişörtler, çeşitli etkinliklerde (festival, seminerler. tanıtım masaları vb.) reklam konusunda büyük rol oynayan bir üründür. Tişörtler bir kişiyi gördüğünüzde dikkat kesileceğiniz ilk ürün olduğu için hedef kitlenize ulaşma hızınız bir hayli yüksek olacaktır.

Promosyon tişörtler, isteğiniz doğrultusunda tasarladığınız logonun uzman çizimciler tarafından bilgisayar ortamına aktarılmasıyla ve ardından teknolojik baskı makineleri ile tişörtlere aktarılması sonucu oluşmaktadır.

Promosyon tişörtler ne gibi özelliklere sahip olmalıdır?

Promosyon tişörtlerin en önemli unsuru logonuzu tasarlayabileceğiniz uygunluğa sahip bir tişört olmalarıdır.

Gün içerisinde uzun bir süre kişinin üzerinde duracağından cild dostu bir kumaş ile birlikte kumaşının türü ve kalitesi de promosyon tişörtlerde aranan önemli bir özelliktir.

Üzerine yapılan baskıların yıkandığında yıpranmaması, baskının kaliteli olması, kullanımın uzun ömürlü olması açısından oldukça önemlidir.

Promosyon tişörtlerin avantajları

  • Toplu halde alındığından maddiyat konusunda rahat bir nefes alabilmenizi sağlar.
  • Reklamını yapacağınız ürünün hedef kitlenize kolaylıkla ulaşmasını sağlar.
  • Uzun ömürlülüğü sayesinde vakit kazanmış olursunuz.
  • Kalabalık etkinliklerde sizin ön plana çıkmanızı kolaylıkla sağlar.

Promosyon tişörtlere nasıl ulaşabilirim?

Promosyon tişörtler size reklamınızı dağıtma konusunda çok fazla avantaj sağlayacağından, nereden alındığı da büyük bir önem taşımaktadır. Bu konuda Uncteks, sizlere promosyon tişörtlerinizi isteğiniz doğrultusunda  tasarlama konusunda yardım eli uzatacak bir tekstil olarak ortaya çıkmaktadır. İstediğiniz kalitede kumaşlar ve tasarım özgürlüğü sunan bu firma, reklamınızı yaymanız konusunda size oldukça yardımcı olacaktır.

Özetle hitap etmek istediğiniz hedef kitleye ulaşmak için promosyon tişörtlere uyguladığınız logolarınız sizin için gerekeni yapacak ve harika bir getiri sağlayacaktır.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir