Sosyal Masa – Sosyalmasa.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Modanın Altın Kızı; Burcu Kaya 

Modanın Altın Kızı; Burcu Kaya 

admin admin -
50 0

Modanın Altın Kızı; Burcu Kaya

Uzun süredir moda sektöründe olan ve başarılı olan bir isimde Burcu Kaya. 16 yıldır moda dünyasın belirli alanlarında kendini göstermiş ve son altı yıldır ise stil danışmanlığı yapmakta. Bununla beraber 2 yıldır ise kendi işini yapıyor.
Çocuk gelişimi eğitimi alan ve bu konuda da çalışmalarına devam eden isim, bu bölümün mesleği için avantajlı olduğunu da her fırsatta dile getiriyor. Öyle ki yaşam koçluğu da bu deneyimlerden biri. Mesleği ile birçok alanda hizmet veren isim, fırsat bulduğunda ise tasarımlarla ilgili çalışmalar yapıyor. Burcu Kaya’nın modelistanbulda stil danışmanlığı mist_modelistanbulda takı ve çanta instagram sayfaları mevcut. Farklı alanlarla kendini besleyen Burcu Kaya aynı zamanda özel bir şirkette modelhane şefi ve modelist olarak çalışıyor.
Moda konusunda kendi fikirlerini de sürekli dile getiren isim değişen modanın sürekli tekrar ettiği konusunda da moda severleri bilgilendiriyor. “ Modası geçmeyen kapsül parçalara yatırım yapın” diyerek de kendini takip edenlere tavsiyede bulunuyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir