Sosyal Masa – Sosyalmasa.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Mobil Wc Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Mobil Wc Hakkında Bilinmesi Gerekenler

admin admin -
61 0

Mobil Wc Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Açık havada da tuvalet ihtiyacının karşılanması için özel olarak üretilmiş olan mobil wc kabinleri sayesinde tuvalet ihtiyacınızı hijyenik bir şekilde dışarıda olduğunuz zaman da giderebilirsiniz. Bunun için polietilen madde kullanılarak seyyar tuvalet üretimi yapan firma, açık hava koşullarına uygun olarak ürettiği ürünler ile bu kabinlerin uzun süre kullanılmasını sağlamaktadır.

Pek çok birey açık hava şartlarında kullanılan tuvaletlerin hijyenik olmadığını düşünmektedirler. Tuvalet firması açık hava koşullarını dikkate alarak ürettiği kabinler ile tuvalet ihtiyacınızın hijyenik bir şekilde giderilmesine yardımcı olmaktadır.

Mobil Tuvalet Özellikleri

 Firma ürettiği mobil tuvaletleri 18 farklı ülkeye satmaktadır. Firmanın üretimini yaptığı mobil tuvalet kabinlerinin özellikleri şu şekildedir:

  • Polietilen madde kullanılarak üretilen bu kabinler, oldukça dayanıklıdır. Hem yüksek ısı hem de soğuğa dayanıklı bir madde olan polietilen, hafif yapısı sayesinde kabinlerin taşınmasını da kolaylaştırmaktadır.
  • Herhangi bir ek kurulum işlemi gerektirmeyen bu kabinler, kurulu bir şekilde tarafınıza gönderilmektedir. Ürünleri teslim aldıktan sonra düz bir zemine oturtarak ve su deposunu doldurarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • 350 litre su kapasitesine sahip depo sayesinde şebeke suyu kullanılmadan tuvalet ihtiyacınız karşılanmaktadır.
  • Markanın ürettiği tuvalet kabinleri kullanıcı hatası olmadan meydana gelen problemler için 10 yıl süre ile garantilidir.
  • Kabinlerde kullanılan ayaklı pompa sistemi sayesinde ihtiyacınız olan suyu, elektrik ve su basıncına ihtiyaç duymadan suyu pompalayarak kullanabilmektesiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir