Mobil Ev

Mobil Ev Satılık mobil ev pek çok yerde bulunabilen evlerdir. Pek çok firma sıfır mobil ev tasarımı yapıyor ya da birçok fabrika vatandaşlara mobil ev satışı yapıyor. Ancak bazı bireyler artık sahip olduğu mobil evi kullanmak istemediğinde güvenilir firmalar yoluyla evlerini satılığa çıkarıyor. İnternet üzerinden Mobil Ev satışı yapan kişilere ulaşabilir ve uygun görülen fiyatlarda […]

 Mobil Ev

15.04.2022 - 13:29

Güncelleme : 15.04.2022 - 13:29

Mobil Ev

Satılık mobil ev pek çok yerde bulunabilen evlerdir. Pek çok firma sıfır mobil ev tasarımı yapıyor ya da birçok fabrika vatandaşlara mobil ev satışı yapıyor. Ancak bazı bireyler artık sahip olduğu mobil evi kullanmak istemediğinde güvenilir firmalar yoluyla evlerini satılığa çıkarıyor. İnternet üzerinden Mobil Ev satışı yapan kişilere ulaşabilir ve uygun görülen fiyatlarda satın alabilirsiniz. Snail Tiny House mobil evlerin üretimini en doğru şekilde yapan firmalar arasında yer almaktadır. Kullanılan materyaller sizleri ömür boyu herhangi bir sorun oluşturmadan kullanacağınız şekilde tasarlanmaktadır.  Mobil ev satın almak isteyen insanlar bu evlerin iç tasarımını çok merak ediyor. Mobil Ev içi genelde ahşap döşeme olsa da normal beton döşeme de olabiliyor. Bir kamyona sığabilecek büyüklükte olan bu evlerin içine girdiğinizde bir koltuk, bir yatak, küçük bir mutfak ve arka tarafta yer alan bir tuvalet banyo görmeniz mümkündür. Bazı mobil evler iki katlı oluyor ve bunlarda oturmak daha rahat oluyor. Mobil evler; sadece taşınabilir açıdan değil, yapılaşma izni olmayan arazilerinizde kolayca konumlandırabileceğiniz bir ev modelidir.

Mobil evlerin inşaat iznine tabi tutulmasının sebebi alt yapısının olmamasıdır. Bu sebeple Mobil evlerinizin için gereken elektrik, temiz su ve atık su depolarının tarafınızdan sağlanması gerekmektedir. Bu evlerin en önemli özelliği imar ile ilgili bir probleminizin olmaması arsanız tarla veya sit alanı olsa da bu evlerde gönül rahatlığı ile yaşayabilir isterseniz başka bir arsanızda’ da kullanabilirsiniz. Mobil Ev hareketi, basitçe ifade etmek gerekirse, yaşadıkları alanları ve mekanları küçültmeyi tercih eden insanların oluşturduğu sosyal bir harekettir.

Kişiler çevre ile ilgili nedenler, mali nedenler veya özgürce seyahat ederek yaşamak gibi farklı gerekçeler ile bu harekete katılmışlardır. Doğal ahşap görünümlü mobil evler sayesinde dikkatleri üzerinize çekin. Dekoratif görünümlü Mobil Ev tasarımlarına Snail Tiny House web sitesinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Talebinize uygun ölçülerde özel üretim yapılabilmektedir. Bir çekici vasıtasıyla taşınabilen, tiny house olarak da adlandırdığımız tekerlekli mobil ev modelidir. Bu özelliği sayesinde dilediğiniz yerde, dilediğiniz zaman, dilediğiniz yere evinizi taşımanın keyfini yaşatır.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın