Sosyal Masa – Sosyalmasa.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Mikro Mercek ile artık sende bir Sanatçısın

Mikro Mercek ile artık sende bir Sanatçısın

admin admin -
57 0

Mikro Mercek ile artık sende bir Sanatçısın

Mikro Mercek fotorafçılık ve dijital resim alanında  geliştiriciye dayalı olan yazılım ve program örneği olarak Google play”de yerini aldı.

Uygulamanın Kamera , BlockChain , ve kendi mimarisinde elektronik resim üretmesi mimar uptadenet in modelleme alanında tecrübesini ortaya koydugunu gösterdi. İstediğiniz bir alanın yada bir yerin fotorafçılık bakımından zenginleştirilmiş insan metasına zarar vermeden işe yarayan uygulamalar formatında çalıştırılması işlevsellik gücünü zirvede tutmanın uygulamalar için neden önemli olduğunu kullanıcılar için birkez daha hatırlattı.

Dijital resimlerin kullacının telefonunda istediği kripto para tabanlı borsada satılabilir durumda olmasıda kullanıcılar için daha iyi bir gelir imkanı sunuyor. Dünya standartlarını karşılayan kripto para borsaları bu özelliklerin yaşatılmasında kullanıcılar için önemli ölçüde etkili gibi duruyor.

Mimar Uptadenet gelişim ve geliştirme açısından tamamen dünya standartlarını amaçlayıp insanlı teknolojiler Sınıfın’da Ressamlara ilham olabilicek nitelikte bu işi nasıl ortaya koydu ? gelin bu güzel Uygulamayı Google play den indirerek, sizde hayelinizdeki Ressamın neler yapabiliceğine ortak olun üstelik ücretsiz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir