Metpor Marka Eps Strafor Köpük Hazır Dış Cephe Kaplama Panelleri

Metpor Marka Eps Strafor Köpük Hazır Dış Cephe Kaplama Panelleri Metpor Söve & Mantolama dış cephe ısı yalıtım sistemi, yalıtım malzemesi katmanlarının dış duvara mekanik ve kimyasal olarak (yapıştırıcı malzemelerle) sabitlenerek yerleştirilmesinden oluşur. Mantolama malzemeleri en iyisi hangisi? diye tanım yaparsak, bu noktada polistiren mantolama malzemeleri, köpükte sıkışmış milyonlarca küçük hava kabarcığı içerir ve bunların […]

 <strong>Metpor Marka Eps Strafor Köpük Hazır Dış Cephe Kaplama Panelleri</strong>

07.01.2023 - 15:19

Güncelleme : 07.01.2023 - 15:19

Metpor Marka Eps Strafor Köpük Hazır Dış Cephe Kaplama Panelleri

Metpor Söve & Mantolama dış cephe ısı yalıtım sistemi, yalıtım malzemesi katmanlarının dış duvara mekanik ve kimyasal olarak (yapıştırıcı malzemelerle) sabitlenerek yerleştirilmesinden oluşur. Mantolama malzemeleri en iyisi hangisi? diye tanım yaparsak, bu noktada polistiren mantolama malzemeleri, köpükte sıkışmış milyonlarca küçük hava kabarcığı içerir ve bunların çoğu çıplak gözle görülebilecek boyuttan daha küçüktür. Esas izolasyonu sağlayan bu hava kabarcıklarıdır.

Strafor köpük mantolama malzemeleri ile alakalı Daha ayrıntılı ve kapsamlı bilgilere Metpor Söve ve Mantolama’ya ait olan https://www.metpordekor.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın