Medyum Tumas Hizmeti Alanlar

Yaptığı işin idrakinde olan ve hepsinin kendi iradesiyle gerçekleştiğini bilen medyumlar sezgisel medyum kategorisine girer. Bu aynı zamanda entüvitif medyumluk olarak da anılır. İdraksiz ve kendi iradesi doğrultusunda hareket etmiyormuş gibi görünen medyumlara ise mekanik medyum denir. Medyumların idrak ve irade açısından ele alınışını Medyum Tumasaraştırması yaparak öğrenebilirsiniz. Hareketlerinde idrakli davransa bile iradesi görünmeyen medyumlara […]

 Medyum Tumas Hizmeti Alanlar

04.04.2023 - 13:07

Güncelleme : 04.04.2023 - 13:07

Yaptığı işin idrakinde olan ve hepsinin kendi iradesiyle gerçekleştiğini bilen medyumlar sezgisel medyum kategorisine girer. Bu aynı zamanda entüvitif medyumluk olarak da anılır. İdraksiz ve kendi iradesi doğrultusunda hareket etmiyormuş gibi görünen medyumlara ise mekanik medyum denir. Medyumların idrak ve irade açısından ele alınışını Medyum Tumasaraştırması yaparak öğrenebilirsiniz.

Hareketlerinde idrakli davransa bile iradesi görünmeyen medyumlara otomatik medyum denir. Son zamanlarda Medyum Tumashizmetinden yararlanan kişi sayısı giderek artış gösteriyor. Bu durumda iyi niyetinizi kötüye kullanmayacak medyumlarla iletişime geçmeniz daha doğru olacaktır. İlk defa medyumluk hizmetinden faydalanacaksanız medyumtumas.com sitesini inceleyerek konu hakkında bilgi alabilir, hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın