Künefe Lezzetinin Vazgeçilmez Görseli

Künefe Lezzetinin Vazgeçilmez Görseli Ülkemizde künefe lezzetini eşsiz bir görsele dönüştüren Salih Delen, Bursa, Diyarbakır, Ankara, Batman, Eskişehir, Kırşehir ve Türkiye’nin 13 farklı adresinde açmış olduğu şubeleriyle en lezzetli sunumları yapıyor. Künefe denildiğinde akla gelen lezzetin dışına çıkan Delen, başarılarıyla dünya ülkelerine yelken açıyor. https://instagram.com/salihdelenn?igshid=YmMyMTA2M2Y= ; linkinde çalışmaları ve özel yaşantısıyla ilgili bilgi sunan ünlü […]

 Künefe Lezzetinin Vazgeçilmez Görseli

07.05.2022 - 19:02

Güncelleme : 07.05.2022 - 20:41

Künefe Lezzetinin Vazgeçilmez Görseli

Ülkemizde künefe lezzetini eşsiz bir görsele dönüştüren Salih Delen, Bursa, Diyarbakır, Ankara, Batman, Eskişehir, Kırşehir ve Türkiye’nin 13 farklı adresinde açmış olduğu şubeleriyle en lezzetli sunumları yapıyor. Künefe denildiğinde akla gelen lezzetin dışına çıkan Delen, başarılarıyla dünya ülkelerine yelken açıyor.

https://instagram.com/salihdelenn?igshid=YmMyMTA2M2Y= ; linkinde çalışmaları ve özel yaşantısıyla ilgili bilgi sunan ünlü iş insanı, Zeugma künefe salonları ile Türkiye geneline hitap ediyor. Türkiye’nin farklı noktalarında 13 şube ile künefenin en lezzetli halini sunan Delen, halen çalışmalarına devam ediyor.

Zeugma Künefe İle Bambaşka Bir Lezzet Şöleni

Künefenin tadına doyulmaz lezzeti dillere destan bir lezzettir. Ancak her künefenin lezzeti de aynı değildir. Ünlülere, futbolculara, yerli ve yabancı turistlere en lezzetli künefe lezzetini hazırlayan Salih Delen, künefeyi birleştirerek konsept oluşturduğu ürünlerle de apayrı bir şölen oluşturuyor.

Mükemmel tarifiyle instagram adresinde künefe hazırlanışını da paylaşan Delen, kadayıf ve diğer tatlıları ile de oldukça beğeni alıyor. Künefenin üzerine eklediği farklı besin öğeleri, künefeyi seven ve farklı flora ile denemek isteyenlere eşsiz bir ziyafet sunuyor.

Rengârenk ve üzerinde yazılarla sunulan künefeler görülmeye değer bir sanat eserini andırırken muhteşem tadı ile insana farklı bir lezzeti tattırıyor. Künefe ustası olarak tanınan iş insanı son dönemlerde yapmış olduğu farklı lezzetlerle de tanınan, başarılı bir girişimci olarak karşımıza çıkıyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın