Kuaför Aşkın ile Sanata Dönüşen Saçlar

Kuaför Aşkın ile Sanata Dönüşen Saçlar Ülkemizde son derece yetenekli kuaförler bulunmaktadır. Bu yetenekli kuaförlerden biri de Mersin Akdeniz’de faaliyetlerine devam eden kuaför Aşkın salonudur. Kuaför Aşıkın’ı ayrıcalık lı yapan şey nedir? Mersin’de kadınlar neden kuaför Aşkın salonunu tercih ediyor? İlgili Haber 27 Mart 2023 akaryakıt fiyatları Kuaför Aşkın ve Aveda Bayan kuaförü olarak çalışmalarına devam […]

 Kuaför Aşkın ile Sanata Dönüşen Saçlar

17.10.2022 - 8:47

Güncelleme : 17.10.2022 - 8:47

Kuaför Aşkın ile Sanata Dönüşen Saçlar

Ülkemizde son derece yetenekli kuaförler bulunmaktadır. Bu yetenekli kuaförlerden biri de Mersin Akdeniz’de faaliyetlerine devam eden kuaför Aşkın salonudur.

Kuaför Aşıkın’ı ayrıcalık lı yapan şey nedir? Mersin’de kadınlar neden kuaför Aşkın salonunu tercih ediyor?

Kuaför Aşkın ve Aveda

Bayan kuaförü olarak çalışmalarına devam eden işletme kuaförlük mesleğini bir adım daha ileriye taşıyarak bir sanat haline getirmiştir. Bu noktada müşterileri ile son derece iyi bir bağ kuran salon, V.I.P hizmet anlayışı son derece lüks ve ferah salonu, otopark ve vale hizmeti ikramları ve daha pek çok özellikleri ile müşterilerine kaliteli hizmet sağlamaktadır.

Aveda gibi dünya markası ile çalışmalara başlayan salon 550’nin üzerinde ürüne sahip olan marka ile fark oluşturmaktadır. Kaliteli hizmet, mutlu müşteri ilkesi ile hareket eden salon dünya markaları ile çalışmasının nedenini bu ilke ile açıklamaktadır.

Salon Aveda ürünlerinin saf olması, sağlık açısından hiçbir zararlı kimyasal barındırmaması ve son derece etkileyici sonuçlar elde edilmesi nedeni ile bu markayı tercih ettiklerini belirmektedir.

Özellikle saç bakım ve saç şekillendirici ürünler ile kuaför Aşkın sanatı birleştiği zaman son derece estetik ve sağlıklı görünen saçlar ortaya çıkmaktadır.

Bir ressamın inceliğinde ve ustalığında çalışmalarını gerçekleştiren salon Aşkın, Saç konusunda Aveda gibi bir ürün ile çalışmanın son derece büyük bir avantaj olduğunu belirtmektedir.

Kaynak:https://www.instagram.com/kuafor.askinhortum/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın