Sosyal Masa – Sosyalmasa.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Kripto para denildiğinde ilk aklınıza ne gelir ?

Kripto para denildiğinde ilk aklınıza ne gelir ?

admin admin -
41 0

Kripto para denildiğinde ilk aklınıza ne gelir ?

Tabi ki ; Bitcoin ama kripto bununla sınırlı değildir. Bir çok farklı para birimi ile dünya çapında milyonlarca insan ticaret yaparlar. Bugün bunlardan bir tanesi olan ve Türkiye’de adından çokça bahsettiren Trade Wars isimli grubu tanıtmak istiyoruz.

Trade Wars Kimdir ?
Trade Wars geniş kapsamlı ve eğitim düzeyi yüksek insanlardan oluşuyor. Tasarımcılar, iş insanları, video animasyoncu, sesci ve analiz uzmanları dahil bir çok kişi barınıyor. Trade Wars , Doğru analiz ve profesyonel ekibi ile kripto para piyasasında adından sıkça söz ettirmeye başladı.
Yaptığımız röportaj sırasında şu sözleri dile getirdiler;
“Yatırımcıları doğru yönlendirmek çok önemli, çünkü yanıltıcı bir haberi takip eden bir kişi belki de yıllardır biriktirdiği parasını kaybetme riski ile karşı karşıya kalabiliyor. Hiç bir zaman takipçilerimizi manipüle edecek bir paylaşım yapmıyoruz ve bu sayede kısa sürede Türkiye’deki binlerce kripto para yatırımcısına fayda sağlıyor ve onlara ulaşabiliyoruz “
YouTube , Twitter gibi sosyal mecraları aktif kullandıklarını belirtilerek şunları söylediler;
” Kripto paralar ile yeni tanışan ve kullanan insanların daha rahat bilgi sahibi olması için Türkiye’deki emsalsiz bir rehber niteliğine sahip bir sosyal medya ağı oluşturmaya karar verdik. Twitter hesabı , YouTube kanalımızı ve sosyal medya hesaplarımızı bilgi paylaşımı amacıyla kullanıyoruz ve kesinlikle insanları bir para birimine yönlendirme yapmıyoruz “
Twitter’da neredeyse 100.000 aboneye ulaşan ve YouTube’da ise 50.000 aboneye sahip olan Trade Wars ekibi ” Takipçilerimize her zaman yatırımlarını yaparken planlı yapmalarını tavsiye ediyoruz ” diyor.
Harika animasyonlara sahip olan YouTube kanallarını ve sürekli bilgi aktarımı sağladıkları Twitter hesaplarını Blockchain teknolojisi ve kripto dünyasına ilgi duyuyorsanız takip etmenizi tavsiye ediyoruz.
Trade Wars Twitter hesabı: https://twitter.com/tradewars_10
Trade Wars YouTube Hesabı: https://www.youtube.com/c/TradeWars_10
Trade Wars Resmi Sitesi: https://tradewars.me

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir