Sosyal Masa – Sosyalmasa.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Konuşanlar Başak Akdeniz kimdir?

Konuşanlar Başak Akdeniz kimdir?

admin admin -
48 0

Başak Akdeniz, son zamanlarda Türkiye’de popüler bir manken ve oyuncu olarak tanınıyor. İstanbul’da yaşıyor ve özellikle son dönemde televizyon programlarına katılıyor. En son olarak Exxen TV’nin “Konuşanlar” adlı programına konuk oldu ve bir olay anlattı. Bu program sayesinde adı daha fazla duyuldu ve Türkiye’nin gündemine oturdu.

Başak Akdeniz, Kariyerine mankenlikle başladı ve daha sonra oyunculuk yapmaya karar verdi. Birkaç dizi ve sinema filmi deneyimi yaşadıktan sonra Exxen TV’nin “Konuşanlar” programına katıldı ve burada herkesi şaşırtacak bir olay anlattı.

Konuşanlar Başak Akdeniz kimdir?

Konuşanlar Başak Akdeniz bu haftanın adından en çok söz ettiren isimlerinin başında geliyor. Akdeniz 26 yaşında. Aslen Manisa Alaşehirli. 4 senedir mankenlik yapıyor. Üniversite mezunu. Pazarlama bölümünü tamamladı. Daha önce hep satış pazarlama üzerine çalıştı ve kariyerini bunun üzerine inşa etti. Mankenlik sonrası sektörden uzaklaştı. Birçok ünlü çekime katıldı ve bundan sonraki yol haritasını objektif karşısı olarak belirledi. Yakında ise yurt dışında bir projeye dahil olmak amacında. Instagram hesabı @1basakakdeniz’dir.

 Programda ön plana çıkamasının yanı sıra anlattığı hikaye ve sahip olduğu güzellik nedeniyle Konuşanlar kendisine bir hayli ilgi gösterdi ve Instagram’da takibe aldı.

Başak Akdeniz’in hayatı ve kariyeri hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler, onun sosyal medya hesaplarını takip edebilirler. Instagram’da @1basakakdeniz kullanıcı adıyla hesap açan Akdeniz, burada paylaştığı fotoğraflarla takipçilerinin ilgisini çekiyor. Ayrıca kendisiyle yapılan röportajlar da internet haber sitelerinde yayınlanıyor.

“Her zaman mankenlik yapmak istedim, çünkü kamera karşısında kendimi rahat hissediyorum.”

“Oyunculuk yapmak da benim için önemliydi, çünkü kendimi farklı karakterlere sokabiliyorum ve bu benim için bir macera gibi.”

Başak Akdeniz‘in popülerliği arttıkça, birçok haber sitesi onunla ilgili içerikler yayınlamak istiyor. Ancak, onun hayatı ve kariyeri hakkında yazılı ve görsel medyada yer alan bilgilerin yanı sıra, Başak Akdeniz’in yaşadığı ilginç olay hakkında da daha fazla farkındalık yaratmak gerekiyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir