Kamuran Akbay’ın Gebze Vadi Park Projesi Dikkat Çekiyor

Kamuran Akbay’ın Gebze Vadi Park Projesi Dikkat Çekiyor

 Kamuran Akbay’ın Gebze Vadi Park Projesi Dikkat Çekiyor

14.02.2022 - 11:05

Güncelleme : 14.02.2022 - 11:05

Kamuran Akbay’ın Gebze Vadi Park Projesi Dikkat Çekiyor

İnşaat sektöründe ismini yukarı taşımayı başarmış iş adamlarından Kamuran Akbay’ın Gebze Vadi Park projesi son zamanlarda oldukça dikkat çekmeye başladı. Emlak gayrimenkul alanındaki başarılarından dolayı takdir edilen Kamuran Akbay’ın, henüz medyaya yansımayan sürpriz yeni projeleriyle de büyük ses getireceği düşünülüyor.

Gebze Vadi Park projesi, son zamanlarda en çok ilgi duyulan ve büyük bir katılımcı hacmini içeren emlak projelerinden biri olmayı başardı. Gayrimenkul alanında büyük ses getiren geçmiş projelerin tamamlanmasının ardından yeni planlanan projelerin de sorunsuz bir şekilde hayata geçirilmesi için çalışmaların sürdürüldüğünü ve bunun yanı sıra son zamanlarda internet ortamında şahsını ve Kamuran Akbay Şirketler Grubu’nu karalama çalışmalarına dahil eden kişi/kurumlar için de önlemlerini aldıklarını, iş dünyasındaki başarılarını dile getiren Akbay;

  • “İnşaat sektörü, bildiğimiz gibi bir dönem zor zamanlar geçirdi. Bu dönemde bizler de Gebze Vadi Park projemizde yaşanan ufak İskan sorunlarını Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz ile masaya oturmuş ve profesyonelce çözmüştük. Başarılarımıza, bunca zamandır İstanbul’a sunduğumuz hizmetlere göz diken bir kitle var. İnşaat sektöründe kimsenin ayakta kalamadığı bir dönemde bizler dimdik durup tüm sorunları çözdüğümüz halde yaşanan ufak aksilikleri bahane ederek adımı karalamayı denemişler. Sağ olsunlar, sevenlerimiz ve destekçilerimiz yanımızda.“ şeklinde açıklamalarda bulundu.

Kamuran Akbay’ın Siyasete Gireceği Konuşuluyor

Yaptığı Ankara ziyaretleri dahil, Kamuran Akbay’ın içinde bulunduğu birçok girişim vesilesiyle siyasete gireceği konuşuldu ve kendisini sevenler tarafından “Destekçiniz!” mesajları iletildi. Kamuran Akbay İnstagram hesabına ve Google’da işletme yorumlarına büyük bir ilgiyle bu konuda yorum gönderiliyor.

Kamuran Akbay’ın Gebze’de Destek Verdiği Kuran Kursu Eğitime Başladı

Gebze’deki Eyüp Camii ve Kuran Kursu’nun inşaatına 3 Milyon TL’den fazla yardımda bulunan Kamuran Akbay, yaptığı bu cömert davranışla Gebze halkı başta olmak üzere tüm Türkiye’nin saygısını kazanmıştı. Gebze Eyüp Camii ve Kuran Kursu’nun inşaat çalışmaları tamamlandı. Kuran Kursu’nda eğitimine başlayan 15’ten fazla öğrenci, hafızlık eğitimi alma şansına kavuştuğu için Kamuran Akbay’a teşekkürlerini dile getirdiler.

Kamuran Akbay Hakkında, Biyografisi

Kamuran Akbay, Ağrı Patnos’ta 30 Nisan 1981 yılında dünyaya gelmiştir. İlk ve Orta öğretim eğitimini Ağrı Tutak’ta tamamlamıştır. Lise hayatı, Van Erciş Anadolu Lisesi’nde geçmiştir. Üniversite hayatı ilk olarak Sakarya Üniversitesi İşletme bölümü ile başlamış ve Kamuran Akbay bu bölümü tamamladıktan sonra başladığı İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünden de mezun olmuştur. İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Yüksek Lisans eğitimini de tamamlarken bir yandan ticaret ile uğraşmaya başlayan Kamuran Akbay, yaklaşık olarak 20 yıldır İnşaat sektöründe hizmetler vermiştir. Kocaeli bölgesinde ve İstanbul’da 4 bin 900 konut ve iş yeri projesini hayata geçirmiştir. Kocaeli bölgesinde birçok önemli çalışmanın mimarı inşaat alanı öncüsü Kamuran Akbay, İstanbul Tuzla’da hayata geçirdiği projelerinden sonra inşaat alanında adını altın harflerle yazdırmayı başardı.

__
SosyoFun Sosyal Medya Ajansı Katkılarıyla…

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın