İzzet Güneş Yaptığı İşlerle Anılıyor

İzzet Güneş Yaptığı İşlerle AnılıyorYeni medya hayatımızın çoğunu kaplıyor. Öyle ki artık herkesin sosyal medyası var ve bu konuda bir şeyler yapıyor. Tabi ki sosyal medya konusunda da profesyonellerden yardım almak çok önemli. Bu yüzden de çoğu kişi artık ajanslarla çalışıyor. Bu konuda işinde çok başarılı bir isim de İzzet Güneş. İzzet Güneş bu işi […]

 İzzet Güneş Yaptığı İşlerle Anılıyor

10.10.2022 - 11:29

Güncelleme : 10.10.2022 - 11:29

İzzet Güneş Yaptığı İşlerle Anılıyor
Yeni medya hayatımızın çoğunu kaplıyor. Öyle ki artık herkesin sosyal medyası var ve bu konuda bir şeyler yapıyor. Tabi ki sosyal medya konusunda da profesyonellerden yardım almak çok önemli. Bu yüzden de çoğu kişi artık ajanslarla çalışıyor. Bu konuda işinde çok başarılı bir isim de İzzet Güneş. İzzet Güneş bu işi profesyonel anlamda yapan bir isim ve Guns Medya ajansının da sahibi.  Birçok iş yapan ve oldukça popüler bir ajansa sahip olan başarılı isim klip piyasasına sinematik kadrajlarla farklı klipler çekerek insanlara daha iyi bi görseller sunuyor. Bunu yaparken de işine oldukça önem veriyor. 
Sosyal medya konusunda oldukça fazla iş yapan izzet Güneş, “ Tiktok gibi önemli platformdaki insanlara yardımcı oluyorum. Onların daha da iyi işler yapması için uğraşıyorum. Bunu yaparken de çok mutluyum. “ diyerek işini anlattı. Klipler dışında da influcerların videolarını profesyonel anlamda çeken İzzet Güneş bu işi yapmaktanda çok mutlu. Gelecek konusunda da oldukça önemli işler yapmak için uğraşan başarılı isim, “Gençleri ve işimi seviyorum bu yüzden de çok mutluyum” diyerek duygularını aktardı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın