Sosyal Masa – Sosyalmasa.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. İSA MAYİL İLE GELECEĞE DAHA POZİTİF VE UMUTLU BAKIN

İSA MAYİL İLE GELECEĞE DAHA POZİTİF VE UMUTLU BAKIN

admin admin -
61 0

Bir insanın yetişkinlik çağına ilk adımı attığı zamana kadar yaklaşık 144.000 negatif kelimeyle uyarıldığını biliyor muydunuz?

Peki, zamanla bilinçaltında yuvalanan bu negatif cümlelerin gelecekte hayatın her safhasında ona başarısız ve olumsuz duygular yaşatacağını biliyor musunuz?

İnsan hayatına değer veren ve geçmişte söylenen negatif cümlelerin yaşattığı olumsuz düşünceleri alternatif metotlarıyla pozitif boyuta taşıyan İsa Mayil farkıyla geleceğe odaklanmaya hazır mısın?

​​​​​​​

Hayatınızda geçmişe dair yaşadığınız, anımsadığınız tüm olayları ve duyduğunuz kelimeleri unutun. Geleceğe odaklanın. Yıllarca edindiği tecrübelerle kazandığı meslek deneyimiyle uzmanlaşan İsa Mayil’nin kişiye özel stratejilerle, modern ve kültüre uygun eğitim ve rehberliği eşliğinde hayatın pozitif yönlerini keşfedeceği bu huzur dolu yolculukta sizlerde yerinizi alın.

İsa Mayil öncülüğünde Avrupa ülkelerinde yaşayan gurbetçi vatandaşlarımız başta olmak üzere binlerce insanı değerlerimize uygun ve başarılı metotlarla çözümle tanıştıran Mayil Coaching Akademie ile geleceğe daha pozitif ve umutlu bakın.

Huzur, başarı, umut, mutluluk ve insan ruhuna dokunuşlarıyla ferahlık katan, tüm duygu dolu sözcüklerin yansımasını derinden hissedeceğiz bu eşsiz tecrübelerle siz de kendinize bir şans verin.

Sizi benliğinize kavuşturan Mayil Coaching Akademie’de ön görüşmeye ilk adımı atın gerisini bizlere bırakın.

mayilcoaching.com

Haber Kaynağı: İSA MAYİL İLE GELECEĞE DAHA POZİTİF VE UMUTLU BAKIN

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir