Instagram beğendiğin gönderiler nerede

Instagram beğendiğin gönderiler nerede Instagram uygulamasından takip ettiğiniz ya da keşfede düşen postları beğenerek kaydedebilme hakkına sahipsiniz. Ve daha sonra beğendiğiniz ve kaydettiğiniz bu postlara tekrar tekrar bakabilme şansınız bulunmaktadır.  Özellikle Instagram’da sörf yaparken beğenmiş olduğunuz tüm postları daha sonra toplu bir halde görebilirsiniz.  Bugüne kadar zaten takip etmiş olduğunuz bu postları artık aynı yöntem […]

 Instagram beğendiğin gönderiler nerede

13.05.2022 - 12:24

Güncelleme : 13.05.2022 - 12:25

Instagram beğendiğin gönderiler nerede

Instagram uygulamasından takip ettiğiniz ya da keşfede düşen postları beğenerek kaydedebilme hakkına sahipsiniz. Ve daha sonra beğendiğiniz ve kaydettiğiniz bu postlara tekrar tekrar bakabilme şansınız bulunmaktadır.  Özellikle Instagram’da sörf yaparken beğenmiş olduğunuz tüm postları daha sonra toplu bir halde görebilirsiniz.  Bugüne kadar zaten takip etmiş olduğunuz bu postları artık aynı yöntem ile göremiyorsanız bunun nedeni Instagram’da yeni yapılan güncellemelerdir.

Son günlerde Instagram’da yapılan güncelleme ile beğendiğin gönderileri görme kısmında değişiklikler oluştu. Instagram kullanıcıları Instagram beğendiğin gönderiler nerede konusunda bir araştırma yapmaya başladı. Instagramda beğendiğiniz gönderiler ve detaylarına ulaşabilmek için takip etmeniz gereken birkaç işlem süreci bulunuyor.

Instagram’da beğendiğiniz gönderilere toplu olarak ulaşabilmek için öncelikli olarak hesabımızın ayarlar kısmına giriş yapmalısınız.  Ayarlar kısmına giriş yaptığınızda en üst kısmında bir arama butonu bulunmaktadır.  Bu arama butonuna ‘beğen’ yazarak gönderilerinizi ulaşabilmek için ilk adımı atmalısınız.  Arama butonuna beğen yazdığınızda hemen altta çıkan ‘Beğenmeleri Yönet’ ibaresini tıklamalısınız.  Beğenmeleri yönet ibaresini tıkladığınızda beğendiğiniz tüm gönderiler karşınıza çıkacaktır.

Instagram güncellemesi sonuna beğendiğiniz gönderiler hakkında

Instagram’da yapılan yeni güncelleme ile beğendiğiniz gönderilere ulaşabilmeniz için işlem Sürecinde bazı değişikliklerle birlikte önemli bir değişiklik daha yapılmıştır. Yeni güncelleme ile Instagramda Beğendiğiniz gönderileri toplu olarak iptal edebilme özelliği aktif hale getirilmiştir.

Tüm bu detaylar hakkında bilgi alabilmek için Ax Medya sitesine giriş yapabilirsiniz.

Kaynak https://www.axmedya.com/blog/instagram-begeni-sayisi-neden-gorunmuyor-cozumu-nedir/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın