Sosyal Masa – Sosyalmasa.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. İç Mimarlık Şirketleri İstanbul

İç Mimarlık Şirketleri İstanbul

admin admin -
48 0

İç Mimarlık Şirketleri İstanbul

İstanbul bölgesinde faaliyet gösteren iç mimarlık şirketleri arasında yer alan Qara Qalem iç mimarlık ofisi,  20 seneden daha uzun vakittir istanbul bölgesinde hizmet vermektedir.  Tecrübeli iç mimarlık ofisi,  verdiği tecrübe ve bilgi ile sizler için en iyi ve en nitelikli hizmetleri sunmaktadır.

İşletmemiz İç Mimarlar Odası İstanbul adresine kayıtlı olarak çalışmaktadır.  Her Zaman legal prosedürlere saygı göstererek, bugün ve gelecekte alıcılarımızın resmi makamlar ile mesele yaşamaması için gereken tam çalışmaları büyük bir titizlik ve ciddiyet içinde yürütüyoruz.

İşletme çalışma ilkemiz siz alıcılarımızın temennilerine paralel biçimde konut ya da büronuzun en kullanışlı, en estetik ve en az maliyet ile yapılmasıdır.

Qaraqalem  İç Mimarlık ofisi olarak piyasada işlerimizi zamanında evvel teslim etmekle tanındığımız için haklı olarak, iç mimari civarında güven kazanmış bir şirketiz.  Konutunuzun bütün de hayal ettiğiniz ya da istediğiniz gibi yapılması her zaman bizim öncelikli hedefimizdir.

Qara Qalem iç mimarlık büroyu; tasarımın farklı bir yetisi olduğuna inanan, işlevselliği ve mekan içerisindeki etkileşimi umursayan İstanbul konumlu iç mimarlık büroyudur. Mekan tasarlarken o mekana ait duyguları, içerisinde yaşayan fertlerin hareketlerini ve kullanım emelini projenin önceliği haline getirir. İç mimarlık ofisi o mekanda kullanılan objelerin yerinin tanımlanması, malzeme tercihi ve yalnızca tasarımından oluşmaz.

Mimarlık büromuz bir yaşam alanının hedef kitle incelemeyi ile başlayıp, mekan içerisindeki işlev tasarımına, fertler arasındaki etkileşim tasarımı gibi nüansların tasarılamasıyla devam eder. Bu tasarılama ile beraber o hedef kitlenin arzlarına karşılık veren proje tasarım düzeyine ilerler. Proje tasarımında mekanda kullanılan her ayrıntı tanımlanır. Konsept tasarımı ile başlayan süreçte proje tasarımı, proje uygulaması ve hakimiyetlik ile devam eder.

İç Mimarlık Şirketi İstanbul

İstanbul’un emlak, rezidans, lüks konut, büro ya da villa gibi bir hayli yeni tasarım projesiyle Dünyanın en çağdaş şehirlerinden biri haline gelmesiyle iç tasarım uzmanlığı ve iç mimari son zamanlarda İstanbul’un en prestijli ve ehemmiyetli iş kollarından biri haline geldi.

İç mimarlık işletmeleri İstanbul bölgesinde yer alan QaraQalem mimarlık şirketimizde, Türkiye’nin en iyi iç mimarları ve mimarlık işletmelerini özgün ve donakaltıcı çalışmaları ile bir araya getirdik.

İç Mimar Maliyetleri İstanbul

İç mimar maliyetleri İstanbul bölgesinde farklılık göstermektedir. Fiyatlara tesir eden başlıca etmenler şunlardır:

* Mimarın ve iç mimarlık şirketinin tecrübesi

* İç mimarlık bürosunun bulunduğu konum

* İç mimari tasarılamasının yapıldığı sırada etrafa egemen olan piyasa şartları

  • Arz edilen işin kaliteyi

Sözgelimi İstanbul iç mimarlık işletmeleri arasında yer alan Kadıköy iç mimarlık büroları bulundukları konumun son derece merkezi olması sebebiyle tez erişilebilen mekanlardır. Genellikle şirketler bu avantajlarını yüksek kira maliyeti ile dengeler.

Çoğu defa İç mimarlık bürolar Anadolu Yakası ya da İstanbul Avrupa Yakası iç mimarlık büroları bulundukları konuma göre çalıştıkları mekanlar için yüksek kiralar ödemek zorundadır. Bu tip giderler de otomatik olarak alıcıdan arz edilen maliyetlere yansıtılmaktadır. QaraQalem iç mimarlık ofisi olarak maliyetlerimizi alıcılara asgari oranda yansıtmak için değişik gider kalemlerinden başka bir deyişle kendimize kalacak fiyattan fedakarlık etmeyi ilke haline getirdik.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir