Sosyal Masa – Sosyalmasa.com

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Gündem
 4. »
 5. Güncel Toyota Modelleri ve Fiyatları

Güncel Toyota Modelleri ve Fiyatları

admin admin -
48 0

Japonya merkezli otomobil devlerinden olan Toyota, ülkemizde ve dünyanın pek çok noktasında araç modellerini satışa sunmaktadır. Özellikle ülkemizde çok fazla ilgi gören ve tüm dünyada da son derece beğenilen corolla modeli her yıl yenilenmektedir.

Toyota pek çok farklı modellerde araç üretmekte ve bu araçları tüm dünyada satışa çıkarmaktadır.

Otomobil sektörü oldukça yoğun olarak üretimin yapıldığı ve son derece büyük ölçekte istihdam sağlayan bir yapıdır.

Üretilen otomobillerin satış fiyatları ülkeler arasında farklılık göstermektedir. Ülkelerin uygulamaları ile uluslararası ticaret kuralları ve üretim kaynaklı yaşanan problemler gibi pek çok etken fiyatlar üzerinde son derece büyük etkiye sahiptir.

Güncel Arabalar sitesi Toyota markası hakkında en güncel bilgilerin bulunduğu bir sitedir. Özellikle Toyota kullanıcılarının güncel Toyota modelleri ve fiyatları noktasında güvendiği ve güncel bilgilere sahip olabildiği bir buluşma noktasıdır.

Güncel Toyota Modelleri ve Fiyatları.

Toyota son derece köklü ve sağlam bir geçmişe sahiptir. 1937 yılında Kichiro Toyoda tarafından kurulmuştur. Günümüzde ülkemizde pek çok toyota modeli kullanılmaktadır. Güncel arabalar internet sitesinden de görüldüğü üzere Toyota pek çok farklı modele sahiptir. Toyota Modelleri arasında yer alan araçlardan bazıları şu şekildedir;

 • Toyota Corolla;

Toyota Corollo, güncel toyota modelleri ve fiyatları düşünüldüğünde en çok satan araçlar içerisinde yer almaktadır.

11 farklı veriyonu bulunan Toyota Corolla ilk kez 1966 yılında piyasaya sürülen araç yıllar içerisinde oldukça büyük değişime uğramıştır. Dünyanın en çok satan aracı ünvanına da sahip olan corolla tasarımı, kaliteli işçiliği, performansı, konforu ve aerodimaği ile oldukça fazla ilgi çekektedir.

Toyota corolla fiyatlarını anlık olarak güncel arabalar sitesinden takip etmek mümkündür.

 • Toyota C – HR;

2020 yılında yeniden güncellenerek piyasaya sunulan araç 6 farklı model ile kullanıcıların karşısına çıkmıştır. Güçlü yapısı ve sağladığı sürüş keyfi ile oldukça ilgi görmektedir.

 • Toyota Hilux;

2017 yılında makyajlanan araç 2020 yılında tekrardan makyajlanarak kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Sağlam şasisi ve güçlü yapısı ile kusursuz ve oldukça fazla tercih edilen bir arazi aracıdır.

 • Toyota Yaris;

Şehiriçi kullanım için oldukça ideal olan araç oldukça konforlu ve hızlı bir yapıya sahiptir. oldukça geniş bir iç hacme sahip olan araç. Kulanıcısına büyük bir rahatlık ve konfor sunmaktadır.

 • Toyota Rav 4;

3 farklı modelde sunulna SUV segmentindeki araç, başinci nesil olarak ilk kez 2018 yılında tanıtılmıştır. 4×4 olarak sunulan araç zorlu şartlarda gösterdiği performans ve konfor ile bu segmentin en iddialı araçlarından biridir.

Diğer Toyota Modelleri şu şekildedir;

 • Corolla HB.
 • Land Cruiser Prado.
 • Proace City.
 • Camry.
 • Proace City Cargo.
 • Yaris Cross.

Güncel toyota modelleri ve fiyatları güncel arabalar internet sitesinde en doğru bir şekilde yayınlanmaktadır. https://www.guncelarabalar.com/toyota internet sitesini ziyaret ederek Toyota hakkında ayrıntılı bilgi alınmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir