Giyotin Sistemleri

Giyotin Sistemleri Yaşam alanınıza konfor kazanmak ve otomatik sistemler ile kullanışlı ve şık alanlar mı yaratmak istiyorsunuz? Sizlere giyotin sistemler hizmeti ile imalat, satış işlemleri, proje oluşturulması, projenin hayata geçirilmesi ve satış sonrası olası sorunlarda servis hizmeti sunuyoruz. Böylelikle hem satış öncesi hem de sonrasında ihtiyaç duyduğunuz tüm desteği sizlere sağlıyoruz. Giyotin Sistemleri Nedir? Çağımızın […]

 Giyotin Sistemleri

12.06.2022 - 12:23

Güncelleme : 12.06.2022 - 12:23

Giyotin Sistemleri

Yaşam alanınıza konfor kazanmak ve otomatik sistemler ile kullanışlı ve şık alanlar mı yaratmak istiyorsunuz? Sizlere giyotin sistemler hizmeti ile imalat, satış işlemleri, proje oluşturulması, projenin hayata geçirilmesi ve satış sonrası olası sorunlarda servis hizmeti sunuyoruz. Böylelikle hem satış öncesi hem de sonrasında ihtiyaç duyduğunuz tüm desteği sizlere sağlıyoruz.

Giyotin Sistemleri Nedir?

Çağımızın en popüler otomatik cam ve kapı sistemleri arasında yer alan giyotin sistemleriyle kaliteli, şık ve görkemli alanlar yaratabilirsiniz. Hareketli küpeşte ismiyle de bilinen bu sistemde otomatik hareket eden, açılıp – kapanabilen bir mekanizma vardır. Bu mekanizma giyotin şeklinde dikey olarak hareket etmektedir ve giyotin cam sistemiismini de bu hareket mekanizmasından almaktadır. Uzaktan kumanda ile kolaylıkla kontrol edebileceğiniz sistem son derecede estetik ve şık bir görünüme sahiptir.

Giyotin Sistem Modelleri İle Hayat Çok Kolay!

Hayatınızı kolaylaştırmak ve mekanınızın mimari çizgisine en ideal modele rahatça ulaşabilmeniz için geniş yelpazede ürün seçeneği sunuyoruz. Modellerimiz arasında:

 • Cam balkonlar
 • Kapı sistemleri
 • PVC sistemleri
 • Giyotin cam sistemi
 • Sürme sistemler
 • Tente sistemleri
 • Yaz-kış bahçesi sistemleri gibi pek çok model yer almaktadır.

Yine sizlere giyotin cam sistemlerisunarken alüminyum, tek kat – çift kat cam, ısı yalıtımlı cam, PVC ve ahşap gibi pek çok farklı materyalden üretilen modeller tasarlıyoruz.

Giyotin Sistemleri Üretme Aşamalarımız

Sizlerin ihtiyacı olan giyotin sistemlerimizi üretirken önceden belirlediğimiz hizmet adım ve ilkelerini takip ederek hizmet sunuyoruz. Hizmet adımlarımız şu şekildedir:

 1. Proje Planlaması: Bu aşamada bizimle irtibata geçtiğinizde mekanınız için en doğru model ve materyalleri belirlediğimiz bir fizibilite çalışması yapıyoruz.
 2. Proje Analizi: Bu aşamada yaptığımız fizibilite çalışması sonucu giyotin cam balkon ve diğer mekanların detaylı incelenmesi sonucu oluşturulan ön raporu sizlere takdim ediyoruz.
 3. Görüşme ve Teklif Oluşturma: Hizmetimizin üçüncü adımında görüşmemiz sonucunda sizin de talepleriniz doğrultusunda teklif hazırlıyoruz.
 4. İmalat ve Montaj: Anlaştığımız projeyi hayata geçirerek imalatını gerçekleştiriyor; daha sonra adresinize gelerek montajını tamamlayarak hizmetimizi noktalıyoruz.

Her adımı önceden planlanan, mekanınız için en ideal tasarıma sahip, uzun ömürlü, birinci kalite ürünlere ulaşmak için hemen bizimle irtibata geçerek giyotin cam sistem fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz!

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın