Gelirlerini Ukrayna’ya bağışladı

Epic Games, yaptığı bir paylaşımla yeni sezonuyla çıkış yapan Fortnite oyun gelirlerini Ukrayna savaşında etkilenen insanlara bağışlayacağını açıkladı. Bağışlar, 20 Mart 2022 tarihinden 3 Nisan 2022 tarihine kadar olan satın alımlarla yapılacak. Epic Games, Ukrayna savaşı için desteklediği yardım kuruluşlarına ellerinden geldikçe hızlı para gönderdiğini açıkladı. İşlemlerin rapor edildikten hemen sonra kayıt ederek birkaç gün […]

 Gelirlerini Ukrayna’ya bağışladı

20.03.2022 - 12:40

Güncelleme : 20.03.2022 - 12:40

Epic Games, yaptığı bir paylaşımla yeni sezonuyla çıkış yapan Fortnite oyun gelirlerini Ukrayna savaşında etkilenen insanlara bağışlayacağını açıkladı. Bağışlar, 20 Mart 2022 tarihinden 3 Nisan 2022 tarihine kadar olan satın alımlarla yapılacak.

Epic Games, Ukrayna savaşı için desteklediği yardım kuruluşlarına ellerinden geldikçe hızlı para gönderdiğini açıkladı. İşlemlerin rapor edildikten hemen sonra kayıt ederek birkaç gün içinde insani yardım kuruluşlarına aktardıklarını belirtti. Satın almalardan 20 Mart 2022 ve 3 Nisan 2022 arasında gerçek parayla yapılan tüm Fortnite satın alımlarının dahil edileceğini bildirdi.

Bağışlar, abonelikler, hediyeli savaş biletleri ve oyun içi kozmetik gibi oyundaki birçok alımı kapsayacak. Şirket, ek olarak yaptığı açıklamalarda listelediği yardım kuruluşlarının satın alımlar için seçilmeyeceğini de belirtti. Epic Games, yaptığı paylaşımda Microsoft Fortnite satılan tüm ülkelerde yine aynı tarihler arasında oyunun içeriğinden elde edilen tüm satın alımlardan katkıda bulunacağını açıkladı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın