Fransa vizesi hakkında

 Fransa vizesi hakkında merak ettiğiniz birçok sorunun olduğunu biliyoruz. Fransa Vize Merkezi, Fransa vizesi hakkında merak ettiğimiz soruları yanıtlayacak. Bazı ülkeler elini kolunu sallayan ülkeme girmesin mantığıyla vize sistemi koyarak ülkeye giren kişilerin neden girdiklerini, neler yaptıklarını, kimlik bilgilerini isteyerek olası bir durumda olaya daha kısa süre içinde el atmak için vize işlemi uygulanmaktadır. En […]

 Fransa vizesi hakkında

26.04.2022 - 15:35

Güncelleme : 26.04.2022 - 15:35

 Fransa vizesi hakkında merak ettiğiniz birçok sorunun olduğunu biliyoruz. Fransa Vize Merkezi, Fransa vizesi hakkında merak ettiğimiz soruları yanıtlayacak.

Bazı ülkeler elini kolunu sallayan ülkeme girmesin mantığıyla vize sistemi koyarak ülkeye giren kişilerin neden girdiklerini, neler yaptıklarını, kimlik bilgilerini isteyerek olası bir durumda olaya daha kısa süre içinde el atmak için vize işlemi uygulanmaktadır. En kısa süre olarak 90 günlük vizelerde pasaport sürenizin en az 90 gün geçerli olması istenmektedir. Çoğu ülkenin vize başvuru sistemi aynı olmaktadır. Bazı ayrıntılarda ülkeler kendilerine özgü kurallar koyarak kendilerine özgü kurallar oluşturmaktadır. Fransa vizesi başvurusu yapıldığı tarihten itibaren 7 ile 10 gün arasında bir karara bağlanarak tarafınıza iletilmektedir. Günümüzde yaşanan Korona Virüs salgını nedeniyle birçok ülke kapılarını kapatarak giriş çıkışı engellemeyi hedeflemişti. Azalan vaka sayılarıyla birlikte tedbirlerin de gevşemesi gerektiğinden vize işlemleri yeniden başlatılmıştır.

Fransa vizesi Schengen vize protokolüne göre ilerlemektedir. Fazla ülkeyi kapsayan yapısıyla daha avantajlı olan bu vizenin alımı biraz zor olabilmektedir.

Fransa Turist Vizesi

Avrupa Birliği’nin kurucularından birisi olan Fransa kısa süreli vize işlemlerinde Schengen protokolüne bağlı olarak ilerlemektedir. Uzun süreli Fransa turist vizesi ise Fransa’ya bağlı olarak çeşitli kurallar uygulanmaktadır. Fransa turist vizesi de Schengen vizesine girdiği için alımı diğerlerine göre daha genel ve kolaydır.

Firmamız olarak kafa karıştırıcı birçok adımdan geçen vize başvurularından işlerinde tecrübeli profesyonel ekiplerle sizlere danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Sizler  de vize başvurularında eksiksiz iş yapmak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.

Fransa Vize Merkezi İle Güvenle Başvurun

 Fransa Vize Merkezi, 10 yılı aşkın tecrübesi ve alanında uzman danışmanlarıyla birlikte Fransa turist vizesi başvurunuzu güvenle gerçekleştirmektedir. Fransa vizesi hakkında detaylı bilgi almak için: https://www.fransavizemerkezi.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın