Sosyal Masa – Sosyalmasa.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Endüstriyel Zemin Temizleme Makinasında Kalitenin Adı: Akal Kurumsal

Endüstriyel Zemin Temizleme Makinasında Kalitenin Adı: Akal Kurumsal

admin admin -
54 0

2003 yılında Madencilik ve Sanayi grubumuzun bir parçası olarak hayata geçen Akal Kurumsal A.Ş., sadece birkaç yıl içerisinde, 2007’de ev dışı tüketim sektöründe aranılan isimler arasına girmiştir. Yıllar boyunca plaza, ofis, fabrika, hastane, okul, restoran, otel ve kamu kurumlarına yönelik eşsiz çözümler sunmuştur.

Bu değerli firma, endüstriyel zemin temizlik makinası, malzemeleri ve daha pek çok alanda hizmet sunar. Özellikle zemin temizleme makinası, zemin temizlik makinası ve zemin otomatı gibi ürünleriyle pazarda benzersiz bir yer edinmiştir. Zengin ürün yelpazesi, geniş dağıtım ağı ve profesyonel ekibiyle, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir.

2011 yılında Nilfisk Temizlik Makinaları’nın yetkili bayisi olmuş, ardından Rottest Basınçlı Yıkama Makinaları grubunu da bünyesine katmıştır. Eczacıbaşı Marathon profesyonel temizlik kağıtları ve Johnson Diversey endüstriyel hijyen kimyasallarının yetkili satıcısı olan Akal Kurumsal, aynı zamanda Aykim Tex Profesyonel ve Viking Kimya ürünlerinin de bayisidir.

Akal Kurumsal, tüm bu özellikleri ve geniş ürün yelpazesiyle sektörde öncü firmalardan biri haline gelmiştir. Tüketim malzemesi ihtiyaçlarınıza yönelik her türlü çözümü burada bulabilirsiniz. Akal Kurumsal’ın eğitimli personeli ve her gün yenilenen enerjisiyle çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Tüm sorularınız, ürün bilgisi ve teklif talepleriniz için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha fazla bilgi için Akal Kurumsal İletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir