Dünyanın En Lezzetli Kahvesi Nevada Coffee ile Türkiye ‘de

Dünyanın En Lezzetli Kahvesi Nevada Coffee ile Türkiye ‘de Dünyanın en değerli kahvelerinden birisi olarak bilinen Nevada Kahvesi Kolombiya’da yetişmektedir.  Deniz seviyesinden 5800 metre yükseklikte ve deniz kıyına 42 km uzaklıkta bir dağda yetişen ve buradan ismini alan Nevada Kahvesi bu bölgede yaşayan sadece 450 aile tarafından üretilmektedir. Bu kadar Nadir üretiliyor olması organik tarım […]

 Dünyanın En Lezzetli Kahvesi Nevada Coffee ile Türkiye ‘de

20.06.2022 - 10:26

Güncelleme : 20.06.2022 - 10:26

Dünyanın En Lezzetli Kahvesi Nevada Coffee ile Türkiye ‘de

Dünyanın en değerli kahvelerinden birisi olarak bilinen Nevada Kahvesi Kolombiya’da yetişmektedir.  Deniz seviyesinden 5800 metre yükseklikte ve deniz kıyına 42 km uzaklıkta bir dağda yetişen ve buradan ismini alan Nevada Kahvesi bu bölgede yaşayan sadece 450 aile tarafından üretilmektedir. Bu kadar Nadir üretiliyor olması organik tarım standartları altında tüm akreditasyonları sahip olması onu çok özel ve eşsiz bir kahve haline getirmektedir. Sierra Nevada yerli halkı tarafından üretilen ve içerisinde hiçbir kimyasal barındırmayan Nevada Coffee eşsiz sunumları ve muhteşem lezzeti ile ilk şubesini İstanbul’da açmıştır. 

Nevco Holding bünyesinde faaliyete geçirilen Nevada Coffee Bu özel kahve lezzeti net alabilmeniz için hizmet vermektedir.  Kahvenin ekim ve üretim koşullarından başlayarak kavrulmasına, öğütülmesine ve servis edilmesine kadar geçen tüm aşamalarda büyük bir tutku ile yol alınmaktadır.

Nevco Holding gıda ve turizm alanında bugüne kadar göstermiş olduğu üstün başarılarına bir yenisini daha eklemiş ve dünyanın en özel ve ulaşılabilirliği en zor olan kahvelerinden birisi olan Nevada kahvesini bünyesine katarak bir ülkemizde bir ilki gerçekleştirmiştir.

Nevada kahvesi ve sahip olduğu özellikler

Kahve tutkunlarının isim olarak yakından tanıdığı Nevada Kahvesi, Nevada Coffee Co bünyesinde artık Türkiye’de yer almaktadır. Nevco Holding tarafından hizmete geçirilen bu yeni marka dünyanın en özel kahvesini tatmanıza olanak sağlamaktadır. 

 Nevada kahvesi Çok belirgin kolay fark edilebilecek bazı özelliklere sahiptir. Öncelikli olarak çok belirgin bir aroma ile birlikte bitter çikolata ve kavrulmuş fındık tadına sahiptir. Bu eşsiz kahveden aldığınız ilk Yudum sizlere pürüzsüz bir bitter çikolata tadı verecektir.  Ardından sahip olduğu kavrulmuş fındık tadı kendisini hissettirecektir.  Birinci sınıf öğütülmüş bir kahve denildiğinde bir eşini ve benzerini daha bulamayacağınız bu lezzet sizlere fitre kahve ve espresso olarak sunulmaktadır.

Nevco Holding

Nevco Holding ülkemizde gıda sektöründe faaliyet gösteren firmalardan birisidir. Bünyesinde bulundurduğu markaların her biri gıda sektöründe daha sağlıklı ve doğal bir tüketim sunmaktadır. Steakhouse, Burger, Pizza, Chicken ve Makarnaval yatırımlarının ardından dünyanın en lezzetli kahvesi olan Nevada kahvesini ülkemize kazandırmıştır. Türkiye’nin ilk Nevada Coffee şubesi ile dünyanın en özel kahvesini kahve tutkunları için sunmaktadır. Eşsiz bir kahve deneyimi tatmak ve dünyanın bu özel lezzetini keşfedebilmek için Nevada Coffee şubesini ziyaret edebilirsiniz. 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın