Coinbase Kimlik Doğrulama Hatası Neden Olur?

Coinbase Kimlik Doğrulama Hatası Neden Olur? Coinbase kimlik doğrulamasında sorun yaşıyorsanız, KYC doğrulama bölümüne kişisel bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olun. Kimlikte görüntülenen doğum tarihini girin. Bazı kişilerin kimlik kartlarında farklı doğum tarihleri ​​vardır. Kimliğin içeriği ne olursa olsun, kişisel bilgileri girmek için ekrana kimliği girmeyi deneyin. Ayrıca lütfen adresi doğru giriniz.  Belirttiğiniz adres ne kadar […]

 Coinbase Kimlik Doğrulama Hatası Neden Olur?

26.05.2022 - 8:48

Güncelleme : 26.05.2022 - 8:48

Coinbase Kimlik Doğrulama Hatası Neden Olur?

Coinbase kimlik doğrulamasında sorun yaşıyorsanız, KYC doğrulama bölümüne kişisel bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olun. Kimlikte görüntülenen doğum tarihini girin. Bazı kişilerin kimlik kartlarında farklı doğum tarihleri ​​vardır. Kimliğin içeriği ne olursa olsun, kişisel bilgileri girmek için ekrana kimliği girmeyi deneyin. Ayrıca lütfen adresi doğru giriniz.

 Belirttiğiniz adres ne kadar spesifik ve açık olursa, hesabınızı onaylamanız o kadar kolay olacaktır. Kimlik görüntüsünün net olması da onay sürecinin hızlanması için son derce önemlidir. Coinbase kimlik doğrulama sorunu konusunda ayrıntılı bilgi almak için Hata Usta sitesine bakabilirsiniz.

 Kimlik Görüntüsünün Net Olduğundan Emin Olun

 Kimlik doğrulama hatalarının temel nedeni, çektiğiniz fotoğrafların net olmamasıdır. Kimlik kartınızın ön ve arka yüzünün fotoğrafını çekerken net olduğundan emin olmanız gerekir. Dikkat edilecek noktalar;

  • Karanlıkta fotoğraf çekmeyin.
  • Telefonda yüksek kaliteli bir kamerayla kaydedin.
  • Fotoğraf çekmek için cep telefonunuzun flaşını kullanmayın.
  • Kimliğin şimşek işareti nedeniyle bilgiler doğru görüntülenmeyebilir. Gün ışığında kimlik kartı resmi alınması durumu daha net hale getirecektir.

Bunları akılda tutmak, çektiğiniz fotoğrafların okunmasını kolaylaştıracaktır. Bu sayede Coinbase kimlik doğrulama sorunu çözülür ve hesabınız hemen onaylanır.  Kişisel bilgileriniz, kimlik resminiz ve adres bilgilerinizde hata olmaması coinbase kimlik doğrulama sürecini hızlandıracaktır. Coinbase kimlik doğrulama hatası konusunda ayrıntılı bilgi almak için Hata Usta sitesine bakabilirsiniz.

Kaynak https://hatausta.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın