Sosyal Masa – Sosyalmasa.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. BIG IPTV (M3U Player)

BIG IPTV (M3U Player)

admin admin -
58 0

BIG IPTV (M3U Player)

IPTV m3u sizlere kesintisiz ve ücretsiz erişim izni veren medya oynatıcılarıdır. IPTV anlamı İnternet Protokolü televizyonunun kısaltmasıdır. IPTV Medya oynatıcısı sizlere en hızlı ve kaliteli deneyimi sunmak için gelişmiş arayüz tasarımı ile hizmet vermektedir. İnternette bulunan tüm yayınları kesintisiz izlemek için hemen uygulamamızı indirin. Sizler için HD kalitede yayın yapan IPTV izleme programımızı hemen indirebilirsiniz. Uygulamamız m3u dosyaları harici canlı yayınları ve xtream kod yapılarını da desteklemektedir.

Ne işe Yarar;

BIG IPTV M3u bir medya oynatıcısı olarak çalışmaktadır. IPTV izleme programı sizlere birçok canlı kanalı HD kalitede izleme olanağı sunmaktadır. Herhangi bir sunucudan veri çekerek sizlere en iyi medya oynatma deneyimi sunar. Uygulamamız sayesinde canlı yayınlar ve programları dilediğiniz yerden izleyebilirsiniz. Dışarıdan herhangi bir sunucudan yapılan yayınları dahi m3u url yapısı sayesinde izleyebilirsiniz. IPTV Uygulamamız sizlere en iyi deneyimi sunmak için tasarlanmıştır.

Desteklediği Alt Yapılar ;

-Xtream Kod apisi,

-M3u Dosyaları,

-M3u URL bağlantıları,

-Canlı yayınları,

M3u Medya Player olarak çalışan uygulamamızı hemen indirerek test edebilir ve tüm kanalları ücretsiz izleyebilirsiniz. Herhangi bir sunucudan veri çekerek sizlere en iyi medya oynatma deneyimi sunar. Uygulamamız sayesinde canlı yayınlar ve programları dilediğiniz yerden izleyebilirsiniz.

https://apps.apple.com/gr/app/bigiptv-m3u-player/id6446462648

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fsa.fsaiptv

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir