Sosyal Masa – Sosyalmasa.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Aşk Büyüsü İçin Zindan Hoca

Aşk Büyüsü İçin Zindan Hoca

admin admin -
44 0

Aşk Büyüsü İçin Zindan Hoca

Aşk büyüsü, bir kişinin bir başka kişiye aşık olması için yapılan bir büyüdür. Aşk büyüsünü hiç tanımadığınız bir kişiye yapabileceğiniz gibi kendinize de yapabilirsiniz.

Aşk dünya üzerindeki en özel histir. Bu hissi yaşamak herkesin hayalidir. Özellikle genç erkekler ve kadınlar aşık olmak için çırpınıyorlar. 

Tarih boyunca büyücülüğün kötü bir imajı olmuştur. Dünyanın çoğu büyücü, satanizm ve cehennemle ilintili olarak görülmüştür. Büyüyü, büyü nedir bilmeyenler saf kötülüğe bağlar.

Sadece geçmişe bakmak bile aslında büyünün bu kadar kötü olmadığını bize gösterebilir. Geçmişte biraz mistik yanı olanlar, kalp gözü açık olanlar, cinlerle iletişim kuranlar, şifa yeteneği olanlar cadı olarak lanse edilmiştir. Cadıların ne kadar olduğunu, ölümcül cadı avı ve cadıların tehlikede yakıldığı sayısız hikaye ve yazı okuyabiliriz.

Cadı üzerinden olayı anlatmamın sebebi canını bir popüler kültür unsuru olmasındandır. Avrupa’da cadı son dönemlerde sayısal olarak artmaya başlamaktadır. Bunun bizdeki hali de hüddam hocası, havas hocası, cinci hoca gibi bir çok isimle anılmaktadır.

Büyü Kur’an -ı Kerim’de yazdığı gibi vardır ve etkilidir. Büyüler hep kötü anılsa bile aslında bir şeye inanarak tuttuğumuz bir ufak dilek bile bir büyüdür. Örneğin, şu sınavdan geçeyim kurban keseceğim veya eğer üniversiteye girersem bir bağış yapacağım gibi. Burada sadece biz büyü yaptığımızın bilince değiliz. Tabii bunun profesyonel olarak yapılması ve gereken dualarla yapılması da son derece önemlidir. Amatör yapılan büyülerde kendinizi kötü etkilemeniz oldukça olasıdır.

Zindan Hoca da gerçek bir medyum olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Zindan Hoca, çocuk yaşındayken göz perdesinin açık olduğunu fark etmiştir ve metafizik alemle temas halinde olmuştur. Ayrıca, istemsiz bir şekilde cisimleri hareket etiğini fark etmiştir.  Zindan Hoca 10 yaşından itibaren hem havas ilmi hem de biyoenerji eğitimi almaya başlamıştır. Döneminin en önde gelmiş havas hocaları, hüddamlar ve metafizik uzmanlarından eğitim almış ve başarıyla mezun olmuştur.

Özellikle adı sadece hüddam hocalarının bildiği Bosna şehrindeki hüddamlık okulunda çok önemli ilim eğitimi almış ve üstün başarıyla mezun olmuştur. Bu eğitimler sonucunda öncelikle yüce Allah’ın izniyle havas ilmi başta olmaz üzere diğer ilimleri de kullanarak metafizik alemindeki varlıklara savaş açmıştır ve insanların sorunlarını çözmeye başlamıştır. Zindan hoca hem ruhani temizlik yapma hem de sıkıntılarınızı arındırma konusunda insanlara istediklerini vermektedir.

İyi havas hocası, iyi hüddam, iyi medyum ve diğer aradığını her şey için gerigetirmebuyusu.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir