Anne Oğul Kurdukları Sirius Mum markasıyla Dünyaya Satıyorlar

Anne Oğul Kurdukları Sirius Mum markasıyla Dünyaya Satıyorlar

 Anne Oğul Kurdukları Sirius Mum markasıyla Dünyaya Satıyorlar

11.03.2022 - 15:26

Güncelleme : 11.03.2022 - 15:26


Anne Oğul Kurdukları Sirius Mum markasıyla Dünyaya Satıyorlar

Genç girişimci Hüseyin Sağıroğlu ve kadın girişimci annesiyle birlikte 2020 yılında faaliyete geçirdiği Sirius Mum, yüzde 100 doğal yollarla, fason olarak ürettiği mum çeşitlerini Amazon üzerinden Avrupa ve Kuzey Amerika pazarında satışa sunuyor.

Sirius Mum genç girişimci Hüseyin Sağıroğlu ve annesi tarafından İstanbul’da 2020 yılının Ocak ayında kuruldu. Kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı vizyonuyla hareket ederek, müşteri ve tedarikçilerine kaliteli e-ticaret hizmeti sunmayı amaçladı. Bu anlayışla yola çıkan Sirius Mum, hızlı bir gelişme göstererek dünyanın en büyük satış hacmine sahip olan e-ticaret sitelerinde lider olan Amazon’da Avrupa, Amerika ve Kanada pazarlarında aktif olarak satış yapmaya başladı. Bünyesinde ürünleri yüzde 100 doğal olarak üreten bu firma, hiçbir katkı maddesi kullanmamaktadır. Bu vizyonu sayesinde firma hızla büyüyerek, kısa sürede 30’dan fazla firmaya mum satışı gerçekleştirdi. Son bir yılda ise Almanya pazarında 100 bin TL’lik satış hacmine ulaştı. Tüm bu satışlarla Türkiye’ye katma değer sağlayan anne ve oğlu dünya çapında ses getirmeye başladı.

HER ŞEY DOĞALLIK ÜZERİNE KURULU

Kurulduğu günden bugüne kadar sürekli olarak Ar-Ge çalışmalarına yatırım yaparak kendini yenilemeyi hedefleyen Sirius Mum, Türkiye’de sektöründe lider konumda bulunmaktadır. Dünyada da adından söz ettirmeye başlayan firma hızlı bir yükseliş göstererek, yüzde 100 doğal ve kaliteli birleşenlerden elde ettiği mumların imalat, ihracat ve toptan olarak satışa sunmaktadır.

Kendilerini sürekli olarak geliştirerek sektörde öncü olmayı devam ettireceklerini söyleyen Sirius Mum kurucusu Hüseyin Sağıroğlu, “Şu an gündemimizde en çok konuşulan konu yatırım almak. İleriye dönük atacağımız adımlarda yatırımların bize çok yararı olacaktır. Bu yatırımlarla yurtdışı pazarında 2-3 sene içerisinde büyük bir pay sahibi olmak istiyoruz. Yaptığımız bu ihracatlar ile ülkemize katma değer sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

Kokulu mum

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın