Sosyal Masa – Sosyalmasa.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Kirpik Lifting Nedir?

Kirpik Lifting Nedir?

admin admin -
70 0

Kirpik Lifting Nedir?

Kirpik lifting kaşların daha uzun ve kıvrımlı görünmesini sağlamaktadır. Kirpikler gözlerin güzel bakışların anlamlı olmasını sağlamaktadırlar. Kirpiklerinin uzunluğundan ve miktarından memnun olmayan kişiler için bu işlem yapılmaktadır. Kirpiklerin özel yağlar, proteinlerle dolgun, uzun ve kıvrımlı olmasını uzmanlarımız sağlıyorlar. Kirpiklerin yanında kaşlarında şekillendirilmesi çok daha güzel görünmenizde etkilidir. Kalıcı makyajın aşamalarından biri olarak değerlendirilebilen kirpik lifting uygulaması düzenli şekilde tekrarlandığında sürekli göz alıcı görünümdeki kirpiklere sahip olabilirsiniz.

Kirpiklere uygulanan işlemin kalıcılığı ortalama olarak iki ya da üç ay sürmektedir. Kişi kirpiklerinin hangi uzunlukta olmasını istediğini belirttiğinde buna uygun olarak işlem yapılmaktadır. Kullanılan tüm yağlar ve proteinler doğal içeriğe sahiptir. Kesinlikle insan sağlığına olumsuz bir etkisi bulunmuyor. İşlem yapıldıktan sonra rimel sürülmese dahi kirpiklerin uzunluğu ve kıvrımı göze çarpmaktadır.

Protez Tırnak Ne Kadar Süre Dayanır?

Protez tırnak yaptıran kişiler tırnaklarının uzama süresine bağlı olarak iç ya da dört hafta kullanabilmektedirler. Gerekli bakımlar yapıldığında ve işlem düzenli şekilde tekrarlandığında sürekli doğal görünen protez tırnaklara sahip olabilirsiniz. İşlem kişinin tırnaklarına kesinlikle zarar vermemektedir. Protez tırnağın altına bu amaçla özel solüsyon sürülmektedir. Doğal görünüm için yapıştırılmasının ardından törpüleme yapılmaktadır. Kişinin takılan protez tırnakları çıkartmak istemesi ile kolayca çıkartılmaktadır.

Kalıcı oje, ojeli tırnaklardan hoşlanan ama ojelerini sık sık silip tekrar sürmekten hoşlanmayan kadınlar için geliştirilmiş bir işlemdir. Normal ojeler parlaklığını bir iki gün içinde kaybetmekte ve deforme olmaktadır. Kalıcı ojenin sürülmesi halinde ise iki üç hafta boyunca hiç bozulmadan kullanılabilmektedir. Bakımlı olmayı isteyen ama bunun için sürekli zaman bulamayan kişiler kalıcı ojeye büyük ilgi göstermektedirler. Tatil öncesinde yaptırıldığında tatil süresince kişilerin rahat olması mümkün olmaktadır. Merkezimizde verdiğimiz hizmetler hakkında detaylı bilgileri bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir