Sosyal Masa – Sosyalmasa.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. MALA KOLYE İLE İLAHİ AKIŞIN GÜCÜNÜ HİSSEDİN

MALA KOLYE İLE İLAHİ AKIŞIN GÜCÜNÜ HİSSEDİN

admin admin -
65 0

MALA KOLYE İLE İLAHİ AKIŞIN GÜCÜNÜ HİSSEDİN

Her inanışın merkezinde ilahi kabul edilen kelimeler ve cümleler bulunmaktadır. Bu kelime ya da cümleleri zikrederken belli bir sayıda ve frekansta olması önemlidir. Mala kolyeler ile mantralar, dualar ve diğer ilahi kelimeler daha da anlamlı bir şekilde akışta yerini almaktadır. Boncuk dizisi olan malalar bileklik olarak kullanılacağı gibi kolye olarak da tercih edilmektedir. Mitr ailesi olarak estetik şekilde ürettiğimiz mala kolyeler ile kendinizi ilahi akışa bırakacağınız gibi estetik görüntünüzden de taviz vermeyeceksiniz. Mala kolyeler kutsal tohumlar denilen Rudraksha’dan yapıldığı gibi doğal taş, ahşap gibi ürünlerden de yapılmaktadır. Mix olarak doğal taşların ve ahşabın ihtişamından da yararlanılabilir. Doğal taşların ve ahşabın birbirinin enerjisini artırdığı bilinen bir gerçektir. Bundan dolayı bu ikilinin kullanıldığı mala kolyeleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Mala Kolyeyi Farklı Frekanslara Taşıyın

Mala kolyenizi kullanmadan önce İlahi Güç ile bağlantı kurarak kolyenizin enerjisini nötr hale getirmeniz ve akabinde frekansı sizin kendi frekansınıza uyumlamanız gerekmektedir. Nötrleme işlemi için tütsü ve buhu kullanabilirsiniz. Meditasyonlarınızda genellikle hangi kokuyu kullanıyorsanız o koku ile tütsüleme yapmanızı Mitr ailesi olarak tavsiye ediyoruz. 108 boncuktan oluşan mala kolyenizin her bir boncuğu tütsüyle temas etmelidir. Bunun için iki elinizi kullanmanız gerekmektedir. Tütsünüzü tütsülük vasıtasıyla kullanmanız bu açıdan kolaylık sağlayacaktır.

Buhurdanlık kullanmayı tercih ediyorsanız burada dikkat etmeniz gereken noktalar bulunmaktadır. Buhu , su buharından oluşmaktadır ve nem mala kolyenizi uzun vadede yıpratabilir. Suyun gücü ile mala kolyenizi nötrledikten sonra temiz bir bezle nemini almanız gerekmektedir. Bu şekilde kolyenizi yıllarca kullanabilirsiniz.

Her niyet veya her mantra için uygun mala kolyenizi Mitr’de kolaylıkla bulabilirsiniz. Tercihen her bir mantra için bir mala kolye kullanmanız enerji akışının bozulmaması için önemli olacaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir