Sosyal Masa – Sosyalmasa.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. GRAND MODEL OF TÜRKİYE YARI FİNALİ MUHTEŞEM BİR TÖRENLE GERÇEKLEŞTİ

GRAND MODEL OF TÜRKİYE YARI FİNALİ MUHTEŞEM BİR TÖRENLE GERÇEKLEŞTİ

admin admin -
57 0

Grand Model of Türkiye yarı finali 28 Ağustos günü Grand Model kurucusu Duygu Yazıcı önderliğinde Dedeman İstanbul roofunda yer alan Efrouz Bosphorus’ ta muhteşem bir törenle gerçekleşti.

Yarışmanın yanı final elemelerinde 200 yarışmacı finalist olmak için podyuma çıktılar. Jüri üyeleri 20 kadın 20 erkek yarışmacıyı seçmek için zorlu bir oylama yaptı.

Grand Model of Türkiye yarı finalinde sanat moda ve basın camiasından oluşan jüriler oylarını kullandılar. Evrim Yaşlak, Evren Yaşlak, Asil Çağıl, İlker Uzunalan, Muammer Kapucuoğlu, Emir Şenkül, Taner Uğan, Mehmet Karakıs, Şeyma Özen, Hakan Solaker, Serkan Çılgın, Melek Doğan, Mustafa Bozkurt, Banu Saadet, Ayla Kaymak, Aylin Yılmaz, Toygar Köse, Özgür Deniz Yılmazer, Burak Terzibaşoğlu, Orhan Alan, Zafer Sönmez, Emrah Kayıhan, Neslihan Hacıoğlu, Zeki Çelik oylarını kullanarak 20 kız ve 20 erkek seçerek finalistleri belirlediler. Oylama sonucu finalist olmaya hak kazanan yarışmacılar Ekim ayında yapılacak olan finalde Grand Model olmak için yarışacaklar.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir