Sosyal Masa – Sosyalmasa.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Altan Alkan Ve Eda Alkan İle Kader İkizler Yeni Projelerin Aranan Yüzü Olacak!

Altan Alkan Ve Eda Alkan İle Kader İkizler Yeni Projelerin Aranan Yüzü Olacak!

admin admin -
59 0

Altan Alkan Ve Eda Alkan İle Kader İkizler Yeni Projelerin Aranan Yüzü Olacak!

Tanınmak, bilinir olmak ve göz önünde bulunmak için çaba sarf edilmesi, PR çalışması yapılması gerekir. Şuan için tanınmış ve ünlü kişi olarak gördüğümüz kimseler zamanında çok fazla çaba harcayıp çeşitli danışmanlık destekleri almıştır. Ancak eskisi ile kıyaslandığında şimdi tanınmak ve ünlü olmak çok da zor değil. Kendi çabanızla bunu yapamayacağınız ortada olup bu durumda çeşitli ajanslarla anlaşma yapmanız gerekiyor. İçerik üretmenize katkı sunacak ve menajerlik çalışmaları ile size proje ayarlayacak ajanslar ile çalışırsanız bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Helal El Diyar’ın sahipleri Altan Alkan ve Eda Alkan kendi alanlarında hizmet verirken büyümeyi hedefliyor. Büyümeyi daha da ilerletmek adına çeşitli iş birliği anlaşmaları ve proje çalışmaları yapıyor. Bu çalışmalardan yeteri kadar verim almak içinse genelde iyilerle anlaşıyor. Kader İkizler ise menajerlik, organizatörlük ve PR çalışması yapıyor. Birçok ünlü kişi ile şirketlerle çalışmış ve çalışmaya da devam ediyor. Bunu yaparken de çeşitli danışmanlık destekleri alıyor. Ancak bulunduğu konumdan daha da ileriye gitmek adına ajans desteğine ihtiyaç duyuyor. Bu yüzden de birbiri ile daha da güçlenecek bu iki şirket projelerini birlikte yürütme kararı alıyor. İki tarafın da ihtiyaç duyduğunda destek alacağı ve çalışmalarını geliştireceği yasal bir zemin kuruldu. Artık Kader İkizler ve Helal El Diyar resmen proje ortağı olarak çalışacak. Bu ortaklığın birbirlerine zaman içinde nasıl ve ne şekilde katkı sunacağı da görülmüş olacak. Şu ana kadar ayrı ayrı yaptıkları iş birliklerinden başarı ile çıktılar. Yürütecekleri bu projelerde de başarı sağlayacakları düşünülüyor.

Helal El Diyar’ın organizasyonların ve kişilerin tanıtımlarında başarılı olduğu biliniyor. Kader İkizler’in çalıştığı yetenekli kişiler ise bu çalışmalarla daha da ünlenecektir. Çeşitli programlarda ve showlarda yer alırken tanınılırlıkları daha da artacaktır. Kader İkizler ve Helal El Diyar, kişi veya markaların göz önünde olması için çabalayan iki farklı ajans. Lakin aralarındaki en büyük fark birinin menajerlik, PR çalışması yapması diğerinin ise dijital ortamda tanınmayı sağlayacak çok sayıda hizmet vermesidir. Sadece tanınmak değil içerik üretmeden, teknik destek hizmetlerine kadar çok fazla danışmanlığı var. Aslında bu açıdan bakıldığında Helal El Diyar ve Kader İkizler birbirlerini tamamlayacak çalışmalar yapıyor. Bu da başarılı olmalarını ve bulundukları konumdan daha da ileriye gitmelerini etkileyecektir.

Helal El Diyar’ın iş birliği yaptığı bazı markalar ile de çalışmalarını sürdürecek olan Kader İkizler, organizasyonlarında daha da başarılı olacaktır. Çünkü Helal El Diyar iyi ve profesyonel kişilerle, firmalarla çalışıyor. Onları bulundukları konumdan daha da ileriye taşıyacak projeler hazırlıyor. Bu ikilinin de birbirlerine büyük ölçüde fayda sağlayacağı kesin olmakla birlikte kısa zamanda başarıları ile konuşulacaklardır.    

Haber dünyasına yön veren isimlerin güçlerini birleştirmesiyle günden güne daha fazla projeler duymaya devam edeceğimizden eminiz. İşte o projelerden bir tanesi.

KADINA ŞİDDETE HAYIR TEMALI ÖDÜLLERİNİ FİLENİN SULTANLARI’NA HEDİYE ETTİ

Helal El Diyar Grup ve Elit Medya Group tarafından düzenlenen ‘Yılın Uluslararası Marka Ödülleri’, önceki akşam Sarıyer Event Garden’da  sahiplerini buldu. Ev sahipliğini Kader İkizler ve Mustafa Calban’ın yaptığı ‘Kadına Şiddete Hayır ’ temalı geceye yaklaşık 300 davetli katıldı. Sunuculuğunu Özge Ulusoy’un yaptığı gecede Pınar Bent gelinlik ise ünlü modeller ile 2024 yılı gelinlik modellerini mini bir defile ile tanıttı. Demet Akalın’ın sahne aldığı gecede Yılın En İyi Cover Şarkısı Ödülünün sahibi Ömür Gedik olurken, Yılın En İyi Çıkış Yapan Şarkısı ile ‘Yansın İstanbul’ ile İsmail Özkan, Yılın En İyi Pop Kadın Sanatçısı Demet Akalın, Yılın En İyi Pop Erkek Sanatçısı Gökhan Keser, Yılın İnfluencer çifti ise Mert Öcal ile Sude Burcu oldu. ”Kadına Şiddete Hayır ” temalı ödül töreninde ‘En İyi Pop Erkek Sanatçısı’ seçilen Gökhan Keser ödülünü Avrupa Şampiyonu olan Kadın Voleybol Milli Takımına hediye ederken  ”Cumhuriyetin 100.yılında bizlere  bu mutluluğu yaşattıkları için çok teşekkür etti.”

Adaylar için adayım tv  de farklı projelerde yer alacağını açıkladı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir