Sosyal Masa – Sosyalmasa.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Eğitim
  4. »
  5. Nahçıvan üniversitesi

Nahçıvan üniversitesi

admin admin -
44 0

Nahçıvan Devlet Üniversitesi’nde Azerbaycan Türkçesi ile Tıp , Diş Hekimliği ve Eczacılık eğitimi alarak hayalinizdeki mesleğe kavuşabilirsiniz! NDÜ’de Tıp okumanın sağladığı en büyük avantajlardan biri de Türkiye’den gelen öğrencilere sınavsız kayıt olanağı tanımasıdır. Başka bir deyişle, ülkemizdeki üniversite sınavından aldığınız puan ne olursa olsun, hazırlık eğitimini başarıyla tamamlamanızın ardından Başta Sağlık bölümleri olmak üzere üniversitenin tüm fakültelerinde eğitiminize başlayabilirsiniz!

Nahçıvan Devlet Üniversitesi tıp fakültesi Azerbaycan’nın en iyi üniversitelerinden biri olup ,diğer üniversiteler arasında özel bir yere sahiptir. 110 hektarlık alan üzerine kurulu üniversite kampüsü, her türlü tesis ve imkânı barındıran modern eğitim binalarına sahiptir. Laboratuvarlar, internet merkezleri ve modern bilişim teknolojileriyle donatılmış elektronik kütüphanesi tüm öğrenci ve öğretim üyelerinin hizmetindedir. Üniversitenin tümünde kablosuz Wi-Fi internet hizmeti bulunur.

Batı Akdeniz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı  ,  Nahçıvan üniversitesi  resmi temsilcisi olup  üniversite kayıtları güvenle yapılmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir