Fenesoft ön muhasebe programı ticari işletmelere yön veriyor!

Fenesoft ön muhasebe programı ticari işletmelere yön veriyor!

 Fenesoft ön muhasebe programı ticari işletmelere yön veriyor!

18.01.2022 - 20:19

Güncelleme : 18.01.2022 - 21:00

Bilgisayar teknolojilerinin hızla gelişmesi özellikle iş dünyasına büyük oranda katkı sağladı. İşletmeler önceleri her türlü hesap ve bilgi alışverişini kağıt üzerinde yaparken bugün bunun yerini bilgisayar yazılımları aldı. Eskiden mahalle bakkallarında veresiye defteri ismiyle müşterilerin borç alacak hesapları tutulurdu. Günümüzde ise kağıt kalemin yerini elektronik ortama yani bilgisayara bırakması sonucu artık hesap takip işlemleri ön muhasebe programı kullanarak gerçekleşir bir hale geldi. Bu şekilde, kağıt israfından büyük oranda kurtularak hem çevreci bir tutum almış olduk, hem de teknolojiyi kullanarak zamandan tasarruf etmeye başladık. Hesapların bilgisayar ortamında tutulması ile binlerce kişinin hesap işlemlerinin sadece birkaç saniyede yapılması hem zaman yönünden hem de maliyet yönünden işletmeleri karlı hale getirmektedir. Bu sebeple, günümüz işletmelerinin nerdeyse tamamı hesap işlemlerini bilgisayar ortamında bir muhasebe programları ile gerçekleştirmeyi tercih etmektedir.

İşletme için en uygun ön muhasebe programının tespitinde öncelikle faaliyet gösterilen iş kolu ve işletmenin müşterilerine sunduğu satış yöntemleri önem arz eder. İşletmeler için en önemli verilerden birisi, satış cirosu ve elde edilen kar miktarıdır. Bunun gibi işletme için önem taşıyan hesap raporlarını içeren önerebileceğimiz ön muhasebe programlarının başında Fenesoft Ön Muhasebe Pro yazılımı gelmektedir. Fenesoft ön muhasebe programı ile işletmeler müşterilerinin hesap durumlarını takip ederken aynı zamanda ürünlerin stoklara giriş ve çıkışlarını ve işletmenin satış işlemlerinin takibi ile ciro raporlarını da düzenli bir şekilde kayıt altında tutabilir. Fenesoft ön muhasebe programı ile müşterilerinizin borç alacak hesabını takip ederken dilediğiniz an tek tuşla müşterinize aldığı mal ve hizmetler ve de yaptığı ödemeleri kalem kalem gösteren detaylı bir hesap ekstresi de sunabilirsiniz. Yalnızca size borçlu olan müşterilerin listesini tek tuşla alabildiğiniz gibi sizin borcunuz olan mal veya hizmet aldığınız firmaların listesini de yine tek tuşla programdan alabilirsiniz. Fenesoft üretimi olan bu yazılım kullanıcısını asla yormaz. Çoğu zaman saatler süren karmaşık raporları Fenesoft ön muhasebe programı size saniyeler içerisinde verebilir. Bu yönden program oldukça yetenekli olduğundan 12 ülkeye yayılmış 3,5 milyona varan kullanıcı kitlesine sahiptir.

Ticari paket programlar konusunda uzmanlaşmış bir marka olan Fenesoft ‘un ürettiği diğer yazılımlar; müşteri takip programı, kasa programı, teknik servis programı, stok kontrol programı, ön muhasebe programı, fatura yazdırma programı gibi kolay kullanımlı tek modüllü programlardır. Tüm programlar kullanıcıların ücretsiz bir şekilde denemesi ve beğenirse satın alması için Fenesoft ‘un internet sitesinde yayınlanmaktadır. Programların deneme sürümlerini https://www.fenesoft.com/ ‘u ziyaret ederek kişisel veya iş bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın