DGS TERCİH SONUÇLARI AÇIKLANDI açıklamasını binlerce kişi merakla bekliyor | Peki dgs tercih sonuçları ne zaman açıklanacak ?

DGS tercih sonuçları için geri sayım devam ediyor. Zaman ilerledikçe heyecan katsayısı da artıyor. Tarih araştırması devam ederken sıkça “DGS tercih sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?” diye soruluyor. 2022 Dikey Geçiş Sınavı tercih sonuç tarihi hakkında ÖSYM’den açıklama henüz yok. Geçen yıl tercihler 7 Eylül’de son bulmuş sonuçlar 14 Eylül’de ilan edilmişti. Bu süre […]

 DGS TERCİH SONUÇLARI AÇIKLANDI açıklamasını binlerce kişi merakla bekliyor | Peki dgs tercih sonuçları ne zaman açıklanacak ?

06.09.2022 - 9:13

Güncelleme : 06.09.2022 - 9:13

DGS tercih sonuçları için geri sayım devam ediyor. Zaman ilerledikçe heyecan katsayısı da artıyor. Tarih araştırması devam ederken sıkça “DGS tercih sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?” diye soruluyor.

2022 Dikey Geçiş Sınavı tercih sonuç tarihi hakkında ÖSYM’den açıklama henüz yok. Geçen yıl tercihler 7 Eylül’de son bulmuş sonuçlar 14 Eylül’de ilan edilmişti. Bu süre göz önünde bulundurulduğunda bu yıl tercih sonuçlarının 8 Eylül’de açıklanması bekleniyor.Adaylar, yerleştirme sonuçlarına ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile erişebilirler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın