Oya Biket “Notalarla Rumeli” Konserinde sahne aldı

Oya Biket “Notalarla Rumeli” Konserinde sahne aldı Oya Biket, Nilgün Güler Rumeli Türk Müziği Topluluğu ile “Notalarla Rumeli” konserinde “Güldaniyem”  isimli Rumeli türksünü seslendirdi. Küçükçekmece Belediyesi ramazan etkinlikleri kapsamında Nilgün Güler Rumeli Türk Müziği Topluluğu muhteşem bir geceye imza attı. İlgili Haber Tarayıcı Oyunlarının Parlak Geleceği Çeşitli kültür ve sanat merkezlerinde konserlerine devam edecek olan […]

 Oya Biket “Notalarla Rumeli” Konserinde sahne aldı

05.05.2022 - 12:23

Güncelleme : 05.05.2022 - 12:29

Oya Biket “Notalarla Rumeli” Konserinde sahne aldı

Oya Biket, Nilgün Güler Rumeli Türk Müziği Topluluğu ile “Notalarla Rumeli” konserinde “Güldaniyem”  isimli Rumeli türksünü seslendirdi.

Küçükçekmece Belediyesi ramazan etkinlikleri kapsamında Nilgün Güler Rumeli Türk Müziği Topluluğu muhteşem bir geceye imza attı.

Çeşitli kültür ve sanat merkezlerinde konserlerine devam edecek olan topluluk, Rumeli türkülerinin en sevilen eserleri ile Küçükçekmece halkına oldukça güzel bir gece yaşattı.

Gecede topluluğun birbirinden değerli ses sanatçıları beraber ve solo şarkılar seslendirirken, gecenin sonunda topluluğun şefi ve türk sanat müziği sanatçısı Nilgün Güler de mini bir konser verdi.

Küçükçekmece Belediyesi Kültür Müdürlüğünün organize ettiği geceye oldukça fazla rağbet olurken, topluluğun konserlerine devam edeceği öğrenildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın