Ceviz Lamine Parke Nedir?

Ceviz Lamine Parke Nedir? Ceviz lamine parke, yaşam alanlarında en sık kullanılan zemin kaplama modellerinden bir tanesidir. Koyu rengi sayesinde dekoratif bir çözüm olarak tercih edilen ceviz lamine dayanıklılığı ve kalitesi bağlamında da en dikkat çekenler arasındadır. Siz de lamine parka kalitesini yakalamak istiyorsanız Valenti Parquet ile kusursuzluğu ulaşın! Lamine parke, iki veya 3 katman […]

 Ceviz Lamine Parke Nedir?

26.05.2022 - 14:04

Güncelleme : 26.05.2022 - 14:04

Ceviz Lamine Parke Nedir?

Ceviz lamine parke, yaşam alanlarında en sık kullanılan zemin kaplama modellerinden bir tanesidir. Koyu rengi sayesinde dekoratif bir çözüm olarak tercih edilen ceviz lamine dayanıklılığı ve kalitesi bağlamında da en dikkat çekenler arasındadır. Siz de lamine parka kalitesini yakalamak istiyorsanız Valenti Parquet ile kusursuzluğu ulaşın!

Lamine parke, iki veya 3 katman şeklinde bulunan masif ahşap tabakaların dik açıyla yapıştırılması sonucunda elde edilen alternatiflerdir. Ceviz rengi başta olmak üzere renk çeşitliliği oldukça fazla olan ceviz lamine parkeler %100 doğal bir seçenek olmasıyla da dikkatleri çekmeyi başarır. Bu çerçevede her ortama uyum sağlayacak niteliklerde olan lamine parkelerle kusursuzluğa kapı aralamak tam size göre olacak.

Ceviz Lamine Parkelerin Diğerlerinden Farkı Nedir?

Ceviz Lamine parke alternatifleri her kullanıcı için ideal bir seçenek olarak kabul edilmektedir. Ancak laminat parke seçeneklerinin de mevcudiyeti tüketicilerin iki çözüm arasındaki farkı merak etmelerine yol açar. Aşağıda ceviz renkli lamine ve laminat parkeler arasındaki farklılıkları değerlendirebilirsiniz.

  • Laminat parkeler ara katmanlarında doğal malzeme kullanılan bir üründür. Ancak laminat parkelerde MDF kullanılmaktadır.
  • Laminat bir parke çeşidi değil bir kaplama yöntemidir. Ancak lamine parke doğrudan parke çeşididir.
  • Lamine parkelerde doğallık ön planda olurken laminat parkeler suni özellikler gösterir.
  • Lamine parkeler laminat parkelere kıyasla hem daha uzun ömürlü hem de daha sağlıklıdır.
  • Lamine parkeler daha ideal özellikler sergilediğinden fiyat açısından daha yüksek seviyelerdedir.

Tüm bu özellikleri değerlendirildiğinde ceviz lamine parkeleri tercih etmek sizin adınıza daha avantajlı sonuçlar getirecektir.

Ceviz Lamine Parke Nerelerde Kullanılabilir?

Lamine parkelerin kullanışlılık ve kalite odaklı alternatifler sunması pek çok tüketici açısından idealdir. Ancak tüketicileri asıl ilgilendiren kullanım alanlarıdır. Ceviz rengin uyduğu ev, iş yeri ve ortak kullanım alanlarında ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecek parkelerden faydalanabilirsiniz. Konforu ön plana çıkaran parkeler sayesinde uzun ömürlü bir sonuca ulaşmanız mümkün olacaktır. Fiyatları, kalitesi ve kullanışlılığı çerçevesinde ihtiyaçlarınıza cevap verecek olacak ceviz rengi lamine parkeleri tercih etmelisiniz. Valenti Parquet ile ayrıcalıklara kapı aralayın!

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın