Birini Kendinize Aşık Etmenin 10 Yolu

Birini Kendinize Aşık Etmenin 10 Yolu

 Birini Kendinize Aşık Etmenin 10 Yolu

24.01.2022 - 12:56

Güncelleme : 24.01.2022 - 12:56

Birini Kendinize Aşık Etmenin 10 Yolu

Aşkı arayan insanlar karşılık bulamayınca sevdikleri insanları kendilerine aşık etmek için çeşitli yollar denerler. Aşk büyüsü yaptıran da vardır, görünüşünü değiştiren de olayı eğer varsa parasıyla gösteriş yaparak çözmeye çalışan da. Birini kendinize aşık edebilir misiniz? Bu sorunun cevabı kesinlikle EVET. Birçok insan aşık olmanın bir tesadüf ya da kader olduğuna inanırken, yıllar geçtikçe bilim, diğer tüm duygular gibi aşkın da bir dereceye kadar kontrol edilebileceğini kanıtladı. İstersen bilimsel olarak kanıtlanmış bazı tekniklerle birinin sana aşık olma şansını arttırabilirsin.

1. İhtiyaç duydukları kişi olduğunuzdan emin olmasını sağlayın

Bir partnerde ne aradıklarını öğrenin. İnsanların potansiyel partnerlerinin sahip olmasını istedikleri, tartışılmaz bazı özellikler vardır. Giyim tarzları veya gözlerinin rengi gibi şeylerden bahsetmiyoruz. Tamamen ruhsal gereksinimlere dayanan özellikler burada asıl konu.

2. En iyi şekilde görünmeye çalışın

Kendinizi birinin sizi sevmesini nasıl sağlayacağınızı düşünürken bulursanız, kişisel bakımınıza öncelik vererek başlayın. İyi yemek yemeye ve uyumaya başladığınızda, her gün biraz egzersiz yaptığınızda ve genel fiziksel görünümünüzü iyileştirdiğinizde faydasını göreceksiniz.

3. İyi bir dinleyici olun

İlgi alanları, hobileri, hayalleri ve istekleri hakkında konuşmalarına izin verin. Konuştuklarında sözünü kesmeyin. Dinlendiğini fark etmesi o kişinin sizin için düşüncelerini daha olumlu hale getirecektir.

4. Daima gülümseyin

Gülümsemenin sizi daha çekici ve kendinden emin kıldığını biliyor muydunuz? Araştırmalar, bir gülümsemenin, yani mutlu bir yüz ifadesinin, yalnızca sizi daha çekici ve alımlı göstermediğini, aynı zamanda göreceli olarak çekici olmayan durumu bile telafi edebileceğini göstermiştir.

5. Neye tutkuyla bağlı olduklarını öğrenin

Bu, birinin size aşık olması için çok önemli bir adımdır. Onu kişisel düzeyde tanımaya çalışın. Onu neyin mutlu ettiğini anlayın. Ne hakkında konuşurken gözleri parlıyor? Bunu iyi gözlemleyin. Bunun hakkında konuşmalarına siz de katılın. Aynı tutkuyu zaten paylaşıyorsanız, onlara bunu söyleyin. Aksi takdirde, gerçek bir ilgi gösterin ve bu konuda daha fazla bilgi edinmeye çalışın.

6. Biraz gizemli olun

Randevunuza kendinizle ilgili her küçük şeyi anlatmaktan ne kadar hoşlansanız da, lütfen onunla ilk konuştuğunuzda tüm sırlarınızı vermeyin. Daha çok dinleyin ve daha az söyleyin. Sizin hakkınızda daha fazla bilgi edinmek istemesini sağlayın.

7. Zor elde edilen kişiyi oynayın

Zor oynamanın işe yarayıp yaramadığını merak ediyorsanız, işe yarıyor. Araştırmalar, elde edilmesi zor kişiyi oynamanın, potansiyel sevgilinizin gözünde sizi daha çekici kıldığını gösteriyor. Tabii, çok fazla abartıp kendinizden soğutmamak önemli. Dengeyi iyi sağlayın.

8. Ortak arkadaşlar yardımcı olabilir

Ortak arkadaşlarınız var mı? Ortak arkadaşlara sahip olmak, zaten size kefil olacak güvenilir bir kaynağınız olduğu anlamına gelir. Bunun da ötesinde, flörtünüzün zihni, bilinçaltında, arkadaşlarıyla zaten arkadaş olduğunuz için size güvenebileceklerini söylemeye devam edecektir.

9. Göz temasından kaçmayın

Aşkınızla konuşurken gergin hissedebilir ve uzağa bakma eğiliminde olabilirsiniz. Ancak göz temasını sürdürmek, birinin size aşık olmasını sağlamanın etkili bir yoludur. Gözleriniz buluştuğunda asla kaçırmayın.

10. Beden dilini yansıtın

Biriyle aynı beden dilini, yüz ifadesini ve jestleri sergilemeniz, onların sizi daha çok sevmesini sağlar ve kişiler arası iyi ilişkiler geliştirir. Bu nedenle, aşık olma şansınızı artırmak için aşkınızın hareketlerini yansıtın. Ancak, onları rahatsız etmeyecek şekilde olsun.

Birinin size deli gibi aşık olmasını ne kadar isteseniz de bu süreçte kendinizi kaybetmemeniz lazım. Üstteki yöntemleri deneyebilir ya da aşk büyüsü yaptırmayı tercih edebilirsiniz. Bu işe yarayan, kestirme bir yoldur. Veya yukarıdaki yolları deneyerek işin organik bir şekilde ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Tercih tamamen size ait. Ama, unutmayın. Söz konusu ikili ilişkiler olduğunda imkansız diye bir şey yoktur. Her şeyin başlangıcı kendinize olan güven ve özsaygınızdan geçer. Bunu başardığınızda gerisi çorap söküğü gibi gelecektir ve mutluluğa ulaşmak kolaylaşacaktır.

__
SosyoFun Sosyal Medya Ajansı Katkılarıyla…
En Ucuz Takipçi Paneli

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın