Mutfak Ekipmanları ve Mutfak Yapısını Pimak İle Değiştirin

Mutfak Ekipmanları ve Mutfak Yapısını Pimak İle Değiştirin

 Mutfak Ekipmanları ve Mutfak Yapısını Pimak İle Değiştirin

26.02.2022 - 16:11

Güncelleme : 26.02.2022 - 16:11

Mutfak Ekipmanları ve Mutfak Yapısını Pimak İle Değiştirin

Farklı kapasitelerde mutfak ekipmanları çeşitlerini üstün kaliteli geniş ürün yelpazemizde bulabilirsiniz. Profesyonel mutfak tasarımında mekan planlaması, stil, dekorasyon, şekil ve boyut belirlemeye dikkat edilmelidir. Ayrıca mutfağın seviyesi, aydınlatma ve kullanılan ekipman, mutfağın tasarımını tamamen değiştirecek faktörlerdir.  Mutfağın zemini ekipmanla koordine edilmelidir. Koyu renk mutfak aletleri kullanıyorsanız daha aydınlık bir zemin seçerek mutfağınızın havasını değiştirebilirsiniz. Ayrıca mutfak tasarımında elemanların serbestçe hareket edebileceği şekilde planlanmalıdır. Endüstriyel bir mutfak inşa etmek için yola çıkan girişimciler, işlerinde kaliteye yatırım yapmaları gerektiğini anlıyorlar.

Endüstriyel Mutfak Tasarımı

Endüstriyel mutfak tasarımında mutfağın aydınlatılması, çalışanların verimliliğine büyük katkı sağlıyor. Doğru aydınlatma seçimi hem elektrik maliyetlerini azaltabilir hem de çalışan verimliliğini olumlu yönde etkileyebilir. Işıkları yerleştirirken, hazırlık ve pişirme alanları gibi öğelerin en çok nerede çalıştığını seçmelisiniz. Böylece, öğeler dikkatlerini odaklamaya başlar. Endüstriyel mutfak tasarımında dikkat edilmesi gereken en önemli kurallardan biri de mutfak ekipmanlarının son teknoloji ile yapılmış olması ve uzun süreli kullanımdır.

Tasarımlarımız: https://www.pimak.com/projeler

AR-Ge araştırması

Pimak markası olarak, AR-GE çalışmalarında öncü bir marka haline gelerek sizlere kaliteli bir hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek Ar-Ge araştırmalarına devam etmekte ve geniş hizmet ağı ile üretim, montaj ve satış sonrası destek sağlamaya devam etmekteyiz. Etkileşimli küreselleşen dünyada artan müşteri taleplerine yanıt olarak ürün yelpazemizi genişlettik. Bizler, paslanmaz çelik işleme kapasitesi, Ar-Ge tasarım ve üretim yetenekleri ve doğru çözümü sağlamak için profesyonel bir satış ekibi ile bu alanda kendimizi kanıtladık ve çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Endüstriyel Mutfak Aletleri

Endüstriyel mutfak aletleri, küçük işletmeler ve büyük işletmeler için oldukça önemlidir. Bununla beraber, büyük oteller ve tatil köyleri gibi geniş müşteri kitlesine sahip işletmeler için de kullanılabilir özelliktedir.

Kalitesi ile tanınan Pimak markası bu alanda en iyi isimlerden biridir. Korozif olmayan, dayanıklı ve kolay temizlenebilir özellikleri ön planda tutularak üretildiğinden, genellikle ağartıcı ile silme ve dezenfektan kullanımı gibi ek işlemlere olanak sağlayacak paslanmaz çelik özelliklerine sahip metal ve alaşımlardan yapılan ürünlerimiz, profesyonel kişiler tarafından kullanılmalıdır. 

Ürünlerimizi inceleyin : https://www.pimak.com/urunler

__
SosyoFun Ajans Katkılarıyla…

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın